1/8 finału turnieju w Tokio. Agnieszka Radwańska gra z Jeleną Janković. Wita wszystkich Kaszaj

A. Radwanska vs J. Jankovic | Tokyo
Women's Singles | 3. runda | 28.09.2011 | Tokyo
A. Radwanska (9)

J. Jankovic (8)

Akt. 28/09/2011, 14:42 GMT+2

14:40
GEM, SET, MECZ. 2:6, 6:4, 6:0. Radwańska w ćwierćfinale. Jutro zagra z Kaią Kanepi.
14:39
TRZY PIŁKI MECZOWE!!! Teraz już nic się nie może stać!!!
14:38
Teraz Janković wzięła trenera i w rozmowie z nim wspominała przegraną piłkę w drugiego seta. - Nie myśl o niej tylko graj - powiedział opiekun.
14:36
5:0, podwójny gema Serbki na koniec gema. Jej gra się posypała, a Aga z tego korzysta. Teraz trzeba dobić rywalkę
14:35
0:40!!! KOLEJNE GENIALNE MINIĘCIE!!! BRAWO!!!
14:34
0:30!!! Dramat Janković trwa!!! Ona chyba nie chce tego wygrać!!!
14:33
4:0 TAK JEST!!! Piękne minięcie na koniec gema!!! Serbka podeszła do siatki, ale nie miała szans przy mijance Agi
14:31
- To jest tenis pań. Tutaj dzieją się różne, dziwne rzeczy, więc ogłaszajmy jeszcze wygranej Agnieszki - mówi komentator Eurosportu Karol Stopa.
14:29
3:0 AGA po kolejnym błędzie Jeleny, która teraz gra tragicznie.
14:29
0:40!!!!!!!!!!!!!! Serbka się totalnie pogubiła!!!
14:27
2:0 RADWAŃSKA. Rywalka się myli, to nas cieszy. Wygrana coraz bliżej.
14:21
1:0 AGA. Znakomite wykończenie gema po wizycie przy siatce. BRAWO!!!
14:20
B.P. dla AGI już na początku seta!!! Polka pokazała sprytną i kombinacyjną grę!!!
14:15
SET 6:4 DLA AGNIESZKI, która kończy go ładnym forhendem po linii!!! No to zabawa zaczyna się od nowa!!!
14:15
BRAWO!!! SETOWA DLA AGNIESZKI!!! Ładny atak Polki zakończony smeczem
14:14
Ufffffff robi się po 30. Rywalka pomaga popełniając błędy
14:13
0:30!!!! Nie jest to dobry scenariusz w tym secie!!!
14:09
PODWÓJNY BŁĄD JELENA daje Radwańskiej ważnego gema. Jest 5:4 i Polka za chwilę będzie podawać.