Dzięki za relację i zapraszamy na kolejne na eurosport.pl!
17:12
NOVAK DJOKOVIĆ - ŁUKASZ KUBOT 6:1, 6:2
17:11
KONIEC MECZU! 55 minut i po wszystkim. Kubot skończył returnem w siatkę. Fatalny meczu polskiego tenisisty
17:11
40:15, czyli dwie piłki meczowe dla Djokovicia
17:10
Novak Djoković serwuje na mecz
5:2
GEM NA SUCHO DLA ŁUKASZA KUBOTA! Już jest lepiej niż w pierwszym secie. Może Kubot ugra coś więcej w tym secie
5:1
Z pierwszej równowagi w tym meczu Novak Djoković wychodzi zwycięsko. Jeszcze gem i będzie po meczu
16:59
Osowiały dziś Kubot. A Novak Djoković po prostu robi swoje, ale to nie jest wcale tenis na najwyższym poziomie
4:0
Ciężko się ogląda to spotkanie. W Łukaszu Kubocie nie ma dziś życia. Zanosi się na 6:0 w drugim secie
3:0
Kolejne przełamanie Djoko. Kubot kończy gema podwójnym błędem serwisowym. Coś dziś się dzieje z Łukaszem Kubotem. Ktoś nam podmienił Kubota
2:0
Szybko wymyka się ten drugi set z rąk Łukasza Kubota. Gem na sucho dla Djoko
1:0
Fatalnie rozpoczyna się drugi set dla Łukasza Kubota. Przełamanie Novaka Djokovicia w pierwszym gemie
16:46
Chwila przerwy i gramy dalej
6:1
Już pierwszą okazję wykorzystał Novak Djoković i w 27 minut wygrywa pierwszego seta. SŁABIUTKO NA RAZIE ŁUKASZ KUBOT. A Djoković wcale nie gra wielkiego tenisa. Raczej wykorzystuje błędy Polaka