Witamy w Miami!!! Wielki finał mężczyzn NADAL kontra DJOKOVIĆ. Relację ze spotkania przeprowadzi Kaszaj.

R. Nadal vs N. Djokovic | Miami
Men's Singles | Finał | 03.04.2011 | Miami
R. Nadal (1)

N. Djokovic (2)

Akt. 03/04/2011, 22:31 GMT+2

22:31
KONIEC, GEM, SET, MECZ. Wspaniały mecz w Miami. Djoković pokonuje Nadala 4:6, 6:3, 7:6. Ja już się żegnam. Zapraszamy teraz na debla. Dobranoc mówi Wam KASZAJ!!!
22:29
6:4, jeszcze nie koniec. NADAL nigdy się nie poddaje. Wygrał przed chwilą akcję przy siatce
22:28
6:3, jeszcze Nadal broni się mocnym podaniem
22:27
6:2 DJOKOVIĆ rozgonił Hiszpana po narożnikach. 4 piłki meczowe dla Serba
22:27
5:2, teraz Nadal nie odbił łatwego podania rywala. Trochę dziwne... Djoko dwa punkty od tytułu
22:25
4:2, DJOKOVIĆ. Przy ostatniej piłce zadziałał jego potężny serwis, a potem forhend
22:24
3:2 DJOKOVIĆ. Podwójny błąd Nadala. Czyżby Hiszpan tak zmęczył się tą wcześniejszą piłką
22:16
Robi się gorąco dla Novaka: 15:30 przy jego podaniu!!!
22:12
6:5. NADAL, teraz Hiszpan pokazał klasę wygrywając gema do 0.
22:09
Własnie mijają trzy godziny walki na korcie
22:08
5:5, Serb znów się ratuje. A nie jest wcale łatwo bronić się przed przegraniem meczu.
22:01
Do fantenisa: Sorka, ale na pewno nie kolacja z Janković:) Może zarabiać tyle co Djoković:) No dobra tymczasem 5:4 dla Nadala. Djoko miał małą szansę, bo było 30:30.
21:56
4:4. Djoko zaciska zęby i walczy. Swoją drogą to widze, że macie fajne marzenia:) Słucham dalszych propozycji:) robi się ciekawie
21:50
4:3. To był najłatwiej wygrany gem w tem secie przez Rafaela. Czyżby przesąd się sprawdził i Hiszpan wygra cały mecz?
21:45
3:3. No i teraz przed nami być może kluczowy gem, bo lacostowski. Przesąd brzmi, że ten kto wygrywa tego gema, potem triumfuje w całym secie.. No, ale zobaczymy jak będzie
21:39
Tymczasem NADAL wychodzi na prowadzenie 3:2, choć znów miał kłopoty (było 0:30). Ogólnie w tym secie panowie nie wygrywają łatwo swoich serwisów.