Witajcie ze słonecznego Johannesburga. W Republice Południowej Afryki "Ołówek" jest już w drugiej rundzie. Dzisiaj zagra z zawodnikiem gospodarzy Rikiem De Voestem. Na relację zaprasza Srogi

M. Przysiezny vs R. De Voest | Johannesburg
Men's Singles | Runda 2. | 02.02.2011 | Johannesburg
M. Przysiezny (8)

R. De Voest

Akt. 02/02/2011, 17:19 GMT+1

17:19
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy na kolejne (miejmy nadzieję, że o niebo lepsze) mecze do serwisu eurosport.pl. Od godziny 18:00 skoczkowie walczyć będą w Klingenthal o kolejne punkty Pucharu Świata. Do zaklikania!
17:15
Do marcelino27: Kubot miał rywala z zupełnie innej półki.
17:14
Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie. De Voest zagrał dość przeciętnie, a mimo to pokonał polskiego tenisistę. To nie był udany tydzień dla polskich singlistów.
17:12
Koniec!!! Przysiężny przegrał ze 183. tenisistą rankingu ATP 3:6, 4:6.
17:11
Pierwsza meczowa. De Voest czeka na błędy Michała.
17:10
Poziom tego meczu..., hmmmm, ani słowa więcej...
17:09
Szansa nr 4 dla Przysiężnego.
17:08
Gigantyczny aut Michała po drugim podaniu. Michał, why ????
17:08
Kolejna szansa dla Michała. Rywal wyrzucił łatwy forhend w aut.
17:07
Równowaga. De Voest pocelował pierwszym podaniem.
17:06
15/40. Dwie szanse przed Michałem. Na szczęście rywal jest dzisiaj słaby.
17:02
4:5. Przysiężny przegrał swoje podanie do "15". Doprawdy trudno powiedzieć, co stało się z grą naszego tenisisty. Jego dominacja w początkowej faze seta była ogromna. De Voest nie gra niczego nadzwyczajnego, a mimo to Przysiężny raz po raz popełnia niewytłumaczalne błędy.
16:58
4:4. Fatalnie Przysiężny. Tym razem nie wywalczył nawet punktu. Wszystko w tym secie jest jeszcze możliwe.
16:56
4:3. No i stało się. Zawodnik RPA przełamał jednak Michała.
16:54
Banalny niewymuszony błąd Rika i mamy równowagę.
16:53
30/40 Przysiężny w aut i szansa na re-break.
16:52
4:2. De Voest zaczął atakować i chodzić do siatki. To przyniosło efekt w postaci wygrania gema na przewagi.