Cześć i czołem! Dobra pogoda wróciła do Polski. Może też dobre wieści dotrą do nas też z Rzymu, gdzie w ćwierćfinale gra Łukasz Kubot w parze z Serbem Janko Tipsareviciem.

B. Bryan
M. Bryan

Akt. 18/05/2012, 13:30 GMT+2

13:28
Brawo panowie! Wynik robi wrażenie. W końcu polsko-serbska para ograła jedenastokrotnych zwycięzców Wielkiego Szlema.
13:25
KONIEC! Kubot i Tipsarević w półfinale!
13:24
Kubot i Tipsarević mają piłkę setową!
13:23
Blisko a zarazem daleko sukcesu są Polak i Serb. 30:30.
13:20
Co za walka! Była równowaga, był brejk point i w końcu szczęśliwy finał. Amerykanie zostali przełamani. 5:4.
13:17
Mecz trwa już godzinę, a Kubot i Tipsarević wygrywają gema. 4:4.
13:12
Po walce, ale bez szczęśliwego happy endu. Kubot i Tipserević powalczyli, ale dwie piłki nie wystarczyły do wygrania gema. 3:4.
13:08
Kolejny as serwisowy polsko-serbskiej pary! Szybciutko i do celu, czyli 3:3.
13:04
Amerykanie stracili jedną piłkę w piątym gemie, co oznacza, że pewnie go wygrali. 2:3.
13:01
Opie pary bardzo skupione przy własnym podaniu. Wyraźnie nie chcą go stracić. 2:2. Polsko-serbska para ma już jeden as serwisowy.
12:58
Rywale wyraźnie poprawili serwis. Starają się też maksymalnie skracać wymiany. 1:2.
12:55
winmix bardzo dobrze odpowiedzieli! 4 piłki wygrane z drugiego serwisu. Brawo. 1:1
12:52
Drugi set rozpoczęty. Znów rywale zaczęli go w dobrym stylu. Nie mamy nic przeciwko, aby powtórzyła się sytuacja z pierwszego.
12:50
MaydayOOO nie wybiegajmy jeszcze tak daleko w przyszłość. Niech skończy się najpierw drugi set tego pojedynku.
12:48
2 asy serwisowe mieli Kubot i Tipserević. Rywale jeden oraz jeden podwójny błąd serwisowy.
12:46
Set dla Kubota i zwycięzcy drużynowego pucharu świata z 2009 roku. Skończyło się 6:4.
12:43
Ten set się jeszcze nie skończył! Pochodzący z Bolesławca tenisista wspólnie z kolegą walczył długo, ale przy podaniu rywali przegralui na przewagi.
12:39
Jednego gema brakuje polsko-serbskiej parze do wygrania seta! W dobrym stylu Kubot i Tipsarević wygrali swoje podanie.
12:34
Jest dobrze!! Bliźniacy zostali przełamani! Kubot i Tipsarević muszą to wykorzystać.
Bez niepotrzebnych nerwów Kubotowi i Tipsareviciowy udało się zakończyć kolejnego gema. Co ważne udało się go wygrać. 3:3.