Potężny serwis Ludmiły Samsonowej w meczu z Magdą Linette

27/05/2024, 15:31 GMT+2

Ludmiła Samsonowa nie dała szans Magdzie Linette w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Roland Garros. W drugim secie rosyjska tenisistka popisała się między innymi atomowym serwisem.

Potężny as serwisowy i wygrany gem przez Samsonową na otwarcie 2. seta starcia z Linette

Rozstawiona z numerem 17. Samsonowa serwowała w gemie otwierającym drugiego seta. Przy stanie 30/0 posłała piłkę z imponującą prędkością 193 km/h. Trafiła idealnie, Linette nie zareagowała.

Dominacja Samsonowej

- To są już prędkości, które trudno nie tyle odebrać, ale też jakkolwiek zareagować - skomentował na antenie Eurosportu Dawid Żbik.

Rosjanka po chwili wygrała gema. Dominowała nie tylko w tym elemencie, stąd jej gładkie zwycięstwo 6:1, 6:1.
Kolejną rywalką Samsonowej będzie Amerykanka Amanda Anisimowa.
Wszystkie mecze turnieju Roland Garros 2024 na żywo i bez przerw reklamowych w Eurosporcie Extra w Playerze.

Ludmiła Samsonowa (Rosja, 17) - Magda Linette (Polska) 6:1, 6:1