Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow: wynik meczu na żywo i relacja live - Roland Garros 2024

21:33
A tak Paryż pożegnał Huberta. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo.

Pożegnanie Hurkacza z turniejem Roland Garros 2024

21:33
Tak wyglądała ostatnia piłka dzisiejszego meczu.

Dimitrow pokonał Hurkacza w 4. rundzie Roland Garros

21:26
21:26
Mecz był niezwykle zacięty, ale w najważniejszych momentach Dimitrow był zdecydowanie lepszy. Szczególnie szkoda pierwszego seta, który był już przez Polaka niemal wygrany.
21:25
Piękne sceny, bo Hurkacz jest żegnany owacją na stojąco.
21:24
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:7(3). Koniec meczu, Dimitrow w ćwierćfinale Roland Garros. Bułgar kończy ten mecz przy siatce.
21:23
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 3:6 w tie-breaku (trwa III set). Błąd. Piłki meczowe dla Dimitrowa.
21:23
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 3:5 w tie-breaku (trwa III set). Serwis i wolej Polaka, pięknie.
21:22
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 2:5 w tie-breaku (trwa III set). Teraz już bardzo pewnie Dimitrow. Brakuje mu dwóch punktów.
21:21
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 2:4 w tie-breaku (trwa III set). Wybitny punkt i wolej Hurkacza, pierwszy minibrejk odrobiony!
21:20
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 1:4 w tie-breaku (trwa III set). Dobry wolej. Niech to będzie początek dłuższej serii.
21:19
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 0:4 w tie-breaku (trwa III set). Za długi bekhend. Ucieka ten tie-break i cały mecz.
21:19
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 0:3 w tie-breaku (trwa III set). Zepsuty return Polaka. Znów robi się bardzo groźnie.
21:18
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 0:2 w tie-breaku (trwa III set). Świetny serwis Dimitrowa.
21:18
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6, 0:1 w tie-breaku (trwa III set). Długa wymiana dla Dimitrowa, który ma już miniprzełamanie.
21:16
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:6 (trwa III set). Hurkacz zaczął gema od świetnego woleja, ale na więcej mu Dimitrow nie pozwolił. Znów mamy tie-break.
21:12
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 6:5 (trwa III set). Hurkacz był wściekły po poprzednim gemie, ale w porę opanował nerwy. Dobry gem i ma gwarancję gry w tie-breaku.
21:11
Po tej akcji.

Niesamowita akcja wygrana przez Hurkacza w 9. gemie 3. seta starcia z Dimitrowem w 4. rundzie

21:11
Tutaj krwawiąca dłoń Dimitrowa.

Krew na dłoni Dimitrowa. Bułgar potrzebował interwencji medycznej

21:09
Hurkacz - Dimitrow 6:7(5), 4:6, 5:5 (trwa III set). Było obiecująco, bo zaczęło się od 0:30 po błędach Bułgara. On jednak nie ma układu nerwowego. Cztery kolejne punkty trafiły na jego konto i znów jest równo.