Novak Djoković - Casper Ruud: wynik na żywo i relacja live z finału Roland Garros

18:27
Dziękujemy, że byliście z nami w trakcie całego turnieju i do zobaczenia w relacjach z innych sportowych wydarzeń.
18:26
Djoković pisze historię, zdobywając 23. tytuł w Wielkim Szlemie. Tymczasem Ruud po raz drugi z rzędu przegrywa finał Rolanda Garrosa w trzech setach.
18:24
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 7:5. KONIEC MECZU! DJOKOVIĆ MISTRZEM ROLAND GARROS 2023! Co prawda nie wykorzystał pierwszej piłki meczowej, przerywając swoją serię 11 kolejnych punktów, ale za drugim razem już się nie pomylił!

Novak Djoković wygrał Roland Garros 2023

18:20
Djoković o krok od wygrania trzeciego turnieju Roland Garros w swojej karierze. Serwuje po tytuł.
18:18
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 6:5. PRZEŁAMANIE! W kluczowym momencie seta utytułowany 36-latek pokazał zimną krew, rozgrywając gema na własnym zasadach. Norweg nawet bez punktu przy własnym podaniu.

Djoković przełamał w 11. gemie Ruuda w 3. secie Roland Garros 2023

18:16
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 5:5. Serb nie zawodzi oczekiwań publiczności. Mamy kolejne wyrównanie w trzeciej odsłonie, po pewnie wygranym gemie przez Djokovicia do zera.
18:14
Większość kibiców wyraźnie sprzyja dziś Djokoviciowi, licząc na jego 23. tytuł wielkoszlemowy.
18:12
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 4:5. Norweg po zaciętej walce utrzymuje się w meczu, nie pozwalając się przełamać.
18:08

Szczęście Djokovica w 8. gemie 3. seta finału Roland Garros 2023

18:07
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 4:4. Kibice doczekali się większych emocji w gemie serwisowym Serba, który przegrywał już 0:30. Potem zaliczył on jednak szczęśliwe przebicie z pomocą taśmy, poprawił asem i kontrolował już wydarzenia na korcie, nie dając rywalowi nawet break pointa.
17:59
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 3:4. Serb dobrze odczytuje zamiary rywala, ale nadal nie zdołał przełamać go w trzecim secie. Zanosi się na drugiego tie-breaka.
17:56
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 3:3. Faworyt stracił pierwszy punkt przy własnym podaniu w tej części meczu po swoim niewymuszonym błędzie, ale i tak zamknął gema wygraną do 15.
17:50
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 2:3. Tymczasem młodszy z tenisistów znów musiał się trochę napracować, by obronić swój serwis. Ponownie rozstrzygnął gema dopiero w grze na przewagi, ale najważniejsze, że nie składa broni w finałowym pojedynku.
17:45
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 2:2. Serb ponownie niezagrożony w swoim gemie serwisowym. Drugi w tym secie wygrany przez niego do zera, bez większej historii.
17:40
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 1:2. Doczekał się pierwszego break pointa w tej partii 36-latek, ale w prosty sposób zmarnował swoją szansę. Ruud w grze na przewagi opanował już sytuację.

Dobre zagranie Ruuda w 3. secie finału Roland Garros 2023

17:35
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 1:1. Djoković bez najmniejszych problemów odpowiada rywalowi, wygrywając przy własnym podaniu do zera.
17:32
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3, 0:1. Norweg broni swojego podania na początku trzeciego seta. Musi jednak pokazać dużo więcej, byodwrócić losy finału.
17:24
Djoković - Ruud 7:6(1), 6:3. Wyrok został odroczony tylko na chwilę. Reprezentant Serbii nie dał 24-latowki żadnych szans w swoim gemie serwisowym, wygrywając go do zera.

Djoković prowadzi po 2. secie w finale Roland Garros 2023

17:21
Djoković - Ruud 7:6(1), 5:3. 36-latek nie zwalniał ręki, wypracowując sobie dwie szanse do przełamania na wagę zamknięcia drugiej partii finału. Jego przeciwnik wyszedł jednak z opresji, przechylając szalę na swoją stronę w grze na przewagi.
17:14
Djoković - Ruud 7:6(1), 5:2. Norweg pozostaje bez choćby jednego break pointa w tej odsłonie meczu. Faworyt o krok od wygrania drugiego seta i zbliżenia się do 23. wielkoszlemowego tytułu.