Wielki mistrz kontra wschodząca gwiazda tenisa. Walczący o swój 11. tytuł we French Open Rafael Nadal gra w finale w Paryżu z rewelacyjnym Dominikiem Thiemem. Zapraszamy na transmisje tego meczu do Eurosportu 1 oraz na relację tekstową na naszej aplikacji mobilnej.

17:57
My dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe w serwisie mobilnym Eurosportu. Do przeczytania wkrótce.
6:2
AUT THIEMA!!! Wzniósł ręce w górę Rafael Nadal, gdyż po 2 godzinach i 45 minutach walki zapewnił sobie 11. tytuł w wielkoszlemowym turnieju w Paryżu.
5:2
Forhend Thiema ponownie w aut i meczbol numer pięć, dziwny ten gem.
5:2
Szukał zagrania po linii Nadal, ale nie znalazł linii. Znowu równowaga.
5:2
Forhend Thiema daleko na aut i Nadal po raz czwarty dostaje szansę na zakończenie tego spotkania.
5:2
Teraz chyba ramą zagrywał Nadal i niespodziewanie mamy równowagę.
5:2
Drugą też Austriak uratował, tym razem świetnie odegrał Hiszpanowi po dobiegnięciu do dropszota.
5:2
Pierwszy meczbol obronił Thiem, ale Nadal ma ich jeszcze dwa.
5:2
Trzy piłki meczowe dla Hiszpana po 2 godzinach i 40 minutach gry.
5:2
Thiem gra teraz na pełnym ryzyku, ale wyrzuca piłki na aut. 30:0 dla Nadala, dwie piłki od wygranej.
5:2
Cztery wygrane piłki dzielą Rafaela Nadala od 11. zwycięstwa we French Open.
5:2
Już pierwszy Hiszpan wykorzystał dzięki błędowi Thiema i za chwilę będzie serwował przy stanie 5:2 na zwycięstwo w calym meczu.
4:2
Dobiegł do dropszota Nadala Thiem, ale wpakował piłkę w siatkę. Dwa breakpointy dla Nadala.
4:2
Nadal wygrał gem do zera, chyba możemy przestać mówić o jego ewentualnych problemach zdrowotnych.
3:2
Łatwo wygrany gem dla Thiema, ale przy jego serwisie można się tego teraz spodziewac.
3:1
Prosty błąd Thiema w grze zza końcowej linii daje Hiszpanowi prowadzenie 3:1. A teraz akurat Thiem takich błędów powinien się wystrzegać.
2:1
Zobaczymy, jak przerwa i ta kontuzja wpłynie na grę Nadala, może to niewątpliwie mu utrudnić grę.
2:1
Chwila przerwy dla Nadala, wygląda to tak, jakby Hiszpan ponownie miał problem z odciskami na palcach lewej ręki, co przeszkadzało mu w ćwierćfinałowym meczu przeciwko Diego Schwartzmanowi