Wielki sprawdzian dla Huberta Hurkacza. Polski tenisista gra w 2. rundzie French Open z rozstawionym z numerem trzy w turnieju Marinem Ciliciem. Zapraszamy na relację teksową z tego spotkania na naszej aplikacji mobilnej.

14:04
My już się żegnamy i zapraszamy do śledzenia naszej aplikacji mobilnej, gdzie możecie znaleźć najlepsze wideo i teksty z French Open! To był dobry początek dnia z tenisem. W obu kanałch Eurosportu pokazujemy tenisa do późnego wieczora. Warto też odpalić Eurosport Playera. Trzymajcie się.
14:00
W pierwszych dwóch setach widać było, że Polak jest zestresowany. Później emocje i kurz opadł. Hurkacz zaczął grać świetnie. Wygrał seta i walczył jak lew. W naprwdę wielkim stylu. BRAWO jeszcze raz. Wrocławianin wstydu nie przyniósł. Może wracać do domu z podniesioną głową.
5-7
KONIEC! Gem, set i mecz Cilić. Chorwat ogrywa Hurkacza 6:2, 6:2, 6:7, 7:5. Mimo porażki brawo dla Polaka, który bardzo dzielnie dziś walczył!
5-6
MIAŁ BREAK POINTA HURKACZ, ale Cilić znakomicie się obronił
5-6
STAŁO SIĘ! Hurkacz dzielnie się bronił, ale w końcu został przełamany. Cilić prowadzi 6-5 i za chwilę będzie serwował, aby wygrać mecz.
5-5
TRZY BREAK POINTY DLA CILICIA! Czy to już koniec?
5-5
Cilić cały czas mocny przy swoim podaniu. Mamy remis 5:5
5-4
TRZY ASY W GEMIE! Brawo Hurkacz. On już jest wygrany w tym meczu. Obojętnie jak to się skończy
4-4
Gem Cilić, który nie daja za wygraną. Widać, że Chorwat mocno się spiął w tym secie. Nie rozdaje prezentów
4-3
4-3 HUBERT. Polak na koniec gra znakomitego skróta. Niesamowitą rączkę ma Hurkacz. Widać także, że po zwycięstwie w secie nasz zawodnik mocno się rozkręcił
3-3
Gem Cilić. 3:3 w trzecim secie. Idą łeb w łeb w tej partii obaj zawodnicy
3-2
3-2 dla Hurkacza. Na koniec Polak lepszy w małej grze. Wcześniej takie wymiany przegrywał
2-2
Chorwat nie ma już kryzysów w tym secie. Kolejny pewnie wygrany gem przy swoim podaniu
2-1
AS i prowadzenie Polaka 2-1. Hurkacz obronił teraz dwa break pointy i pokazał, że potrafi radzić sobie w trudnych momentach
1-1
Cilić szybko wyrównuje i pokazuje, że tak łatwo nie będzie
1-0
Rozkręcił nam się Hubert. Pierwszy gem w secie wygrany do 0. Na koniec Polak zagrał pięknego skróta i popisał się mocnym forhendem
7-6
SET DLA HURKACZA 7:6 (3). BRAWO, BRAWO, BRAWO! To już jest sukces naszego zawodnika
6-6
6:3. TRZY SETOWE PIŁKI DLA HURKACZA!!!
6-6
5-2 Hurkacz. Teraz rywal pomógł wyrzucając łatwą piłkę na aut
6-6
4-2 DLA HURKACZA!! Dwie ostatnie piłki naprawdę ładne w wykonaniu naszego tenisisty