Witamy serdecznie w relacji na żywo z pierwszego meczu Jerzego Janowicza w tegorocznym Roland Garros.

15:47
Polak dziś nie miał szans na zwycięstwo. Rywal był dużo równiejszy, dużo pewniejszy w uderzeniach z głębi kortu. Janowicz musi się szybko zabrać do roboty, żeby także na Wimbledonie nie zaliczyć przykrej wtopy
15:46
KONIEC! TARO DANIEL - JERZY JANOWICZ 6:4, 6:4, 6:4
3:5
3:5. Japończyk gem od wygranej. Szkoda, że to tak się potoczyło, ale Polakowi wyraźnie brakuje ogrania meczowego
3:4
JANOWICZ PRZEŁAMANY! TO MOŻE BYĆ JEGO KONIEC! 4:3 prowadzi Daniel i za moment będzie serwował
3:3
- Trzeba zauważyć imponującą skuteczność Daniela w waznych momentach - mówił Karol Stopa. Coś w tym jest
3:3
3:3, Japończyk kończy gema asem
3:2
Walczy teraz w gemie Japończyka Janowicz. Miał nawet break pointa, ale nie wykorzystał
3:2
Polak bronił dwóch break pointów, ale ostatecznie wymęczył gema. Prowadzi 3:2, na razie bez przełamań
2:2
Tym razem lekkie problemy miał Daniel przy swoim podaniu, ale jednak wyrównał stan seta na 2:2.
2:1
2:1 Janowicz. Znów wymęczony gem Polaka.
1:1
1:1, szybko wyrównuje Daniel. Źle to wygląda
1:0
1:0 JANOWICZ. Z trudem, bo z trudem, ale Polak wygrywa pierwszego gema w trzecim secie
4:6
SET DLA TARO DANIELA! 6:4. Janowicz przegrywa gema do 0. Niestety, poza małymi zrywami, w tym meczu mamy pełną kontrolę japońskiego tenisisty
4:5
Wygrywa czwartego gema Jerzyk. Czy to jego ostatni w tym secie? Jest 4:5 i za chwilę będzie podawał Daniel
3:5
Ucieka ten set Janowiczowi. Nasze nadzieje odżyły tylko na chwilę. Znów gorszy fragment w wykokaniu Polaka
3:4
NIESTETY, stało się. Janowicz odrobił stratę, ale znów stracił podanie. NIE MOŻNA TAK GRAĆ! Nie można
3:3
Dwie piłki na przełamanie dla Daniela. Znów brakuje koncentrakcji u naszego zawodnika
3:3
JERZYK ODRABIA STRATY! Pierwszy break point wykorzystany!!!! Brawo, teraz trzeba utrzymać podanie! DAWAJ JERZYK!
2:3
Tym razem Polak łatwo wygrywa gema przy własnym podaniu. Musi jednak powalczyć przy serwisie Japończyka, bo inaczej zaraz zrobi się 0:2 w setach
1:3
1:3. Niebezpiecznie zaczyna się robić. Kolejny gem dla Japończyka. - Jednostronny robi się ten pojedynek - twierdzi komentujący to spotkanie w Eurosporcie Karol Stopa.