5
77
6

Akt. 09/06/2017, 17:44 GMT+2

Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy za 30 minut na kolejną bitwę o finał.
1:6
1:6
K O N I E C !! Stan Wawrinka w finale French Open! Zagra w nim po raz drugi.
1:5
Mamy piłki meczowe!!! Wawrinka prowadzi 40:15, serwuje Murray.
1:5
To jeszcze nie koniec! Murray przełamuje Wawrinkę.
0:5
Tak wyglądał Murray w ostatnich gemach
0:5
Wawrinka dał nadzieję Murrayowi, ale przy wyniku 15:30 popisał się asem serwisowym. Mamy 30:30.
0:5
Murray nie ma pomysłu, aby wygrać decydujące wymiany. Wawrinka trzeci raz w piątym secie potrafił go przełamać.
0:4
Coś złego dzieje się z Murrayem, niby gra, ale punktów nie wygrywa. Przy podaniu rywala prowadził 30:0, ale cztery kolejne wymiany wygrał Szwajcar.
0:3
Z ostatnich 20 punktów Wawrinka wygrał 16, Murray tylko 4.
0:3
Siła, precyzja i dokładność - to atuty Wawrinki w ostatnich gemach. Szwajcar znów w kluczowych momentach przejął inicjatywę.
0:2
Skoncentrowany Wawrinka wygrywa własne podanie do 0.
0:1
Panowie są już na korcie ponad 4 godziny, a Wawrince to nie przeszkadza. Szwajcar umiejętnie przyśpieszył grę w końcowych fragmentach pierwszego gema piątego seta wygrał do 15. Serwował Murray, któremu coraz trudniej się gra.
17:08
Krótka przerwa techniczna na polanie kortu wodą i zaczynamy piątego seta.
6:7
Nawet tego nie potrzebował!!! Stan wygrywa pierwszego setbola i mamy seta nr 5. Cztery godziny walczą i nie mogą niczego ustalić. Fantastyczne spotkanie.

3:6
I znakomitą pracę wykonuje Stan. Ma trzy setówki. Nie może tego zepsuć. Co prawda pierwszą przy serwisie rywala, ale potem powinien wyjść na swoje.
2:4
Tie-break rządzi się swoimi prawami. Niestety dla obu zawodników. Już mieliśmy dwa przegrane serwisy.
6:6
Nie liczcie na cuda. Obaj tenisiści są tak zdeterminowani, że swojej piłki nie mają zamiaru oddać. Będziemy w tym secie grali do pierwszego przełamania.
5:6
Nie ma zaskoczenia i nie ma przełamania. Własny serwis Szwajcara zdobyty.
5:5
W czwartym secie żaden z tenisistów nie przegrał jeszcze swojego podania, tak też było w gemie nr dziewięć.