Wojna gigantów, przedwczesny finał - tak zapowiadane jest starcie Novaka Djokovicia z Rafaelem Nadalem we French Open. Panowie grają już w ćwiećfinale. A my zapraszamy na tekstówkę

18:13
GEM, SET, MECZ. DJOKOVIĆ POKONAŁ NADALA 7:6, 6:3, 6:1. Stary mistrz odpada w ćwierćfinale
18:02
4:0 DJOKOVIC! Szkoda nam patrzeć na starego mistrza Nadala, który pogodził się już z porażką. Przynajmniej na takiego wygląda
17:58
3:0 DJOKOVIC! Nadal jest przybity i rozbity. Chyba zdał sobie sprawę, że nie ma dziś dla niego powrotu
17:57
Djoković tylko raz w karierze wypuścił prowadzenie 2:0 w setach. A 155 takich meczów wygrał
17:52
2:0 Serb. Czyżby oglądamy ostatnie minuty Nadala w Paryżu?
17:46
Hiszpan tylko 3 razy w karierze odrobił stratę przegrywając 0:2 w setach. 16 takich meczów padło łupem rywali.
17:43
Nadal zaczyna trzeciego (czy ostatniego?) seta od serwisu
17:36
SET DJOKOVIC, który prowadzi 7:5, 6:3! Nadal jest już tylko jeden set od drugiej w karierze porażki we French Open.
17:33
5:3 DJOKOVIC! PRZEŁAMANIE W WAŻNYM MOMENCIE! Teraz Serb podaja, aby zakończyć seta i wyjść na prowadzenie 2:0!