Witamy serdecznie w Paryżu. Przed chwilą na korcie nr 17 mecz sówj rozpoczął Łukasz Kubot.

14:30
GEM, SET, MECZ. Kubot wygrał 7:5, 6:2, 7:5 i w drugiej rundzie zagra z Florentem Serrą
14:29
DWIE MECZOWE DLA ŁUKASZ!!!
14:27
15:30!!! Znów Polak ma okazje przy podaniu Becka. Może teraz?
14:24
6:5 KUBOT. Uffffffffffff jest gem, choć rywal miał teraz trzy szanse. Na szczęście się udało
14:23
Po 40!!! WALCZY ŁUKASZ!!!
14:21
TRZY BREAK PONITY DLA RYWALA!!!!
14:19
5:5 niestety. Szkoda niewykorzystanych szans...
14:18
Po 30, rywal jeszcze walczy
14:16
0:30 DWIE PIŁKI OD MECZU!!!
14:15
0:15 przy podaniu Becka!!! No jeszcze trzy piłki!!!
14:13
5:4 Kubot. Pewnie wygrany gem przez Polaka
14:11
Zaczęli, po 15!!! JEDZIESZ ŁUKASZ!!!
14:09
Kubot serwuje. Mamy nadzieję, że będzie to lekka przewaga psychologiczna i wywrze presję na rywalu!
14:06
PANOWIE zaraz zaczynają!!!
14:04
Mecz odbywa się na korcie numer 17 na którym niestety nie ma kamer. Wczoraj jeszcze był problem z livescorem i długo nie znaliśmy wyniku Polaka
14:00
Myślicie, że mecz zakończy się w trzech setach?
13:58
Kubot mógł skończył spotkanie już wczoraj. Prowadził bowiem 4:2 w trzecim secie, ale dał się przełamać i zrobiło się po 4. Po godzinie 21:30 przerwano mecz. Było już za ciemno.
13:55
Panowie pojawią się na korcie nr. 17. Jest to drugie spotkanie dnia. Czekaliśmy na zakończenie meczu Andreas Seppi - Nikołaj Dawidienko. Włoch wygrał 6:3, 7:6, 7:5 i Polak ze Słowakiem mogą zacząć pojedynek
13:52
Kończymy mecz Kubota z Karolem Beckiem. Tym razem wita wszystkich Kaszaj! Zaraz panowie pojawią się na korcie!