Tenisowy klasyk w finale czyli Nadal kontra Federer. Wita was Kaszaj i zaczynamy relację live z meczu gigantów

19:07
GEM, SET, MECZ NADAL. Hiszpan pokonuje w czterrech setach Federera 7:5, 7:6, 5:7, 6:1 i po raz szósty zwycięża French Open.
19:05
TRZY MECZOWE NADAL!!!
19:04
30:0 NADAL, Szwajcar bez szans po mocnych uderzeniach rywala
19:02
5:1 NADAl, teraz już cudu nie będzie. Publika krzyczy jeszcze "Roger, Roger", żeby dodać mu otuchy
18:55
4:1 NADAL, gem wygrany do 30. Hiszpan przerwał ostatnią wymianę i pokazał, że po zagraniu Federera był aut. Miał rację, ale publiczność skwitowała to gwizdami
18:54
Zakończył się mecz Polaków z Argentyną. Nasi piłkarze wygrali 2:1.
18:50
3:1 NADAL, ma przełamanie i będzie serwował. Federer kończy gema podwójnym błędem. Wyraźnie się zagotował.
18:49
3 BREAK POINTY NADAL!!!
18:49
Do federer0123: Chyba ktoś inny jest tu stronniczy
18:46
2:1 NADAL, gem wygrany pewnie do 15. Zrywa się wiatr w Paryżu. Widać to po locie piłki
18:44
1:1 Federer wyrównuje stan meczu w IV secie
18:43
Komentatorzy donoszą, że powoli zbierają się nad kortem czarne chmury. Zobaczymy kiedy deszcz przerwie mecz. Mimo wszystko liczymy, że przejdzie obok.
18:40
1:0 NADAL, który pokazał teraz klasę, bo było przecież 0:40. Większość zawodników w tym momencie przegrałaby tego gema, po porażce w poprzednim secie