Cześć i czołem. Pojedynek Kubota początkowo planowany był na ok 12:30 - 13:00. Mecz rozpocznie się jednak już za 5 minut, bo kontuzji doznała jedna z zawodniczek, która wcześniej grała debla.

L. Kubot vs C. Berlocq | Roland-Garros
Men's Singles | Runda 2. | 26.05.2011 | Paryż
L. Kubot

C. Berlocq

Akt. 26/05/2011, 15:17 GMT+2

15:16
Dzięki za śledzenia naszej relacji. Zapraszamy na kolejne! Jeszcze trwa tekstóweczka z drugiego treningu oraz kolejny etap Giro. Do zobaczenia. Adam.
15:11
Łukasz Kubot w trzeciej rundzie French Open!!! Brawo, brawo, brawo. To najlepszy występ Polaka na kortach im. Rolanda Garrosa.
15:10
Dwie piłki dzielą Polaka od awansu!!!
15:08
Polak serwuje na wygraną!!! 4 piłki i trzecia runda?!
15:06
Być może Berlocq bierze przykład z Łukasza Kubota, który w podobnym stylu awansował do drugiej rundy. Na razie wyrwał Polakowi gema, ale nadal przegrywa (3:5).
15:04
Argentyńczyk jeszcze wierzy, jeszcze liczy na cud. Jedna piłka dzieli go od urwania Polakowi trzeciego gema.
15:02
Taki gest mógł pokazać Łukasz Kubot po zakończeniu siódmego gema! Wygrał go po zaciętej walce na przewagi. Jeszcze tylko set i mamy Polaka w trzeciej rundzie French Open!
15:00
Do awansu do trzeciej rundy jeszcze trochę brakuje! Zwłaszcza po przebiegu siódmego gema, który decyduje się na przewagi.
14:55
Berlocq wygrał o połowę mniej piłek niż Kubot w trzecim secie (10:20). Te najważniejsze padły jednak jego łupem pod koniec szóstego gema.
14:54
Do przełamania Kubot dołożył gema. Jest dobrze.
14:52
9 na 9 to statystyka pierwszego serwisu w wykonaniu Polaka.
14:50
Mamy przełamanie! Brawo! Polak bardzo pewnie przełamał rywala, to nam się podoba!
14:47
Szybki rewanż Kubota! Trzeci gem do 15 dla Polaka.
14:44
Gem dla Berlocqa! Pomoc medyczna nie oznacza, że będzie łatwo.
14:43
Przerwa trochę pomogła rywalowi Kubota, bo wygrał trzy z pięciu piłek.
14:42
Argentyńczyk jest już zdolny do gry. Wznawiamy seta.
14:40
Krótka przerwa na korcie, bo Berlocq musiał skorzystać z pomocy medycznej.
14:32
Szafa gra! Kubot wygrywa 3 piłki po pierwszym serwisie oraz 1 po drugim i gemie otwarcia triumfował do 0. Komuś się to nie podoba?
14:31
Czas na trzeciego seta, oby ostatniego!
14:28
Berlocq w drugim secie długo nie popełnił niewymuszonego błędu, ale ostatecznie miał ich 7.