Iga Świątek - Coco Gauff: wynik na żywo i relacja live z meczu - półfinał Roland Garros 2024

ŚWIĄTEK O TYTUŁ ZAGRA W SOBOTĘ O 15.00.
Za kilkanaście minut drugi półfinał. W nim Włoszka Jasmine Paolini zagra z Rosjanką Mirrą Andriejewą. Finał z udziałem Polki w sobotę.
Świątek - Gauff 6:2, 6:4. Gauff w aut. Polka w finale!
Świątek - Gauff 6:2, 5:4, 40:30. Uporała się z serwiem Polki rywalka. Potem poszła na całość i wygrała wymianę.
Świątek - Gauff 6:2, 5:4, 40:15. Nieudany return Gauff i piłki meczowe Świątek!
Świątek - Gauff 6:2, 5:4, 30:15. Iga minimalnie niedokładna przy wymianie, po chwili, w kolejnej akcji błąd popełnia też Coco.
Świątek - Gauff 6:2, 5:4, 15:0. Polka na początek częstuje Amerykankę serwisem o prędkości 184 km/h i po chwili cieszy się z punktu.

Świątek zwróciła uwagę na złe zachowanie kibiców w półfinale

Świątek - Gauff 6:2, 5:4. Mocne uderzenia Amerykanki dały się Świątek we znaki. Gauff kończy akcje mocnym bekhendem w ten sposób kończąc też gema i zmniejszając stratę w całym secie. Teraz będzie serwować Swiątek.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:AD. Po udanym zagraniu to Gauff teraz przed szansą.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:40. Wymiana i zagranie w aut Igi. Znów remis.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, AD:40. Gauff obija siatkę i kolejna piłka meczowa dla Igi!
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:40. Gauff podchodzi bliżej do siatki i nie trafia w kort. Znów zawiódł forhend.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:AD. Tym razem precyzja po stronie Amerykanki. Wysoko ustawiona na korcie, uderzenie górą rakiety. Świątek nawet do piłki nie ruszyła.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:40. Return po prostej, skuteczny. Kapitalne zagranie Igi.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:AD. As Amerykanki i to ona będzie serwować po wygranie w tym gemie.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:40. Skuteczna w wymianie Gauff. Na razie Amerykanka się jeszcze broni!
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, AD:40. Gauff trafia w siatkę, będzie piłka meczowa dla Świątek.
Świątek - Gauff 6:2, 5:3, 40:40. No i będą jeszcze większe nerwy u Gauff. Polka dwie piłki od wygrania meczu.