2
Bartosz Rainka

Akt. 07/06/2023, 16:00 GMT+2

16:00
W znakomitym humorze kończymy relację z kolejnego zdecydowanego zwycięstwa naszej tenisistki. A już w czwartek około godziny 16:30 kolejny pojedynek Igi Świątek - półfinał Roland Garros, na który tradycyjnie serdecznie zapraszamy do Eurosportu i Eurosport.pl!
Materiałów z Igą Świątek nigdy mało. Świeżutki wywiad z półfinalistką Roland Garros 2023:

Iga Świątek w rozmowie z Eurosportem po awansie do półfinału Roland Garros

15:51
Wywiad na gorąco z Igą Świątek po zwycięstwie w ćwierćfinale. Uśmiech jak najbardziej uzasadniony

Rozmowa z Igą Świątek na korcie po awansie do półfinału Roland Garros

15:45
Półfinałową rywalką Igi Świątek będzie Beatriz Haddad Maia. Ona też będzie grała z dnia na dzień, a do tego jej ćwierćfinał z Ons Jabeur trwał godzinę i minutę dłużej od meczu Polki, co może mieć kolosalne znaczenie w kontekście czwartkowego pojedynku o finał Roland Garros
15:44
Dla przypomnienia: półfinały Roland Garros w grze pojedynczej kobiet już jutro, czyli w czwartek. Iga będzie miała tylko 24 godziny odpoczynku, ale nie z takimi wyzwaniami dawała sobie radę
15:43
Piłka meczowa z meczu Igi Świątek z Coco Gauff. Awans niepodlegający dyskusji!

Świątek awansowała do półfinału Roland Garros

15:35
Niespełna półtorej godziny spędziła dziś na korcie Iga Świątek. Zegar zatrzymał się dokładnie na 1:28. To najdłuższy mecz Polki w tej edycji Roland Garros
15:34
Ależ przyjemnie patrzy się na grę tej dziewczyny! Ręce same składają się do oklasków!

Świątek przełamała Gauff w 2. secie po wyjątkowej akcji

6:2
6:2! KONIEC! KONIEC! KONIEC! IGA ŚWIĄTEK WYGRYWA Z COCO GAUFF 6:4, 6:2 I AWANSUJE DO PÓŁFINAŁU WIELKOSZLEMOWEGO ROLAND GARROS!
...i jedna! Pierwsza piłka meczowa dla Igi Świątek!
15:31
...dwie...
15:30
15:0 dla Igi. Jeszcze trzy piłki do awansu...
15:29
Serwis Coco. Musi utrzymać podanie. Amerykanka grać o być albo nie być w secie, meczu i turnieju
5:2
CIEPŁO, CIEPŁO, GORĄCO! Iga Świątek ponownie utrzymuje podanie i jest już o włos od awansu do półfinału!
15:26
A tu jeszcze bliskie spotkania trzeciego stopnia Igi z paryską ziemią...

Świątek wylądowała na ziemi po trafieniu piłką

15:25
Teraz tylko dowieźć to prowadzenie do końca, tylko dowieźć...
15:24
Tymczasem jest już order of play na czwartek. W przypadku awansu do półfinału kolejne spotkanie, z Beatriz Haddad Maią, Iga Świątek rozegra około godziny 16:30
4:2
TAK JEST! Iga Świątek przełamuje Coco Gauff po raz pierwszy w drugim secie i droga do półfinału stoi dla niej otworem!