Hej, witajcie! Drugi finał French Open pań przed nami. Karolina Pliskova kontra Simona Halep. Jeśli wygra Czeszka, zostanie nową liderką rankingu WTA. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj

20:06
Drugi półfinał nie zawiódł. My już zapraszamy na jutrzejsze półfinały panów. Od godz. 12:45 przeprowadzimy z tych meczów relacje lajw
3:6
GEM, SET, MECZ HALEP! Rumunka zagra w finale French Open. Jej rywalką będzie 20-letnia Jelena Ostapenko

3:5
WYRZUCA łatwą piłkę Pliskova! A to oznacza, że Halep prowadzi 5:3 i będzie serwować, aby wygrać seta
3:4
WRACA DO GRY PLISKOVA! Przełemuje podanie rywali i za chwilę będzie serwować. Przegrywa już tylko 3:4
1:4
Ależ gra teraz Rumunka. Przegrywała 15:40. Zagrała jednak kilka wręcz kapitalnych piłek. Ma gema na 4:1. Finał jest na wyciągnięcie jej ręki
1:3
CO ZA MINIĘCIE NA KONIEC GEMA! Podkręciła tempo Halep. Prowadzi 3:1 i ma prostą drogą do wielkiego finału

5:3
Halep obroniła piłkę setową i jeszcze utrzymała się przy życiu w tej partii. 5:3 dla Czeszki i jej serwis
5:2
A tutaj fajne wideo z wcześniejszego meczu. Kibice śpiewają "Sto Lat" dla Ostapenko
5:2
Pliskova wyszła z opresji i jest już tylko jednego gema od wygrania drugiej partii. Ładnie podniosła się Czeszka
4:2
Dwie ostre wymiany w siódmym gemie padły łupem Halep, która prowadzi 30:0 i walczy o odzyskanie stracone go breaka.
4:2
W kolejnej akcji Halep wyrzuca jednak piłkę w aut i Pliskova obejmuje prowadzenie 4:2. Czeszka wydaje się być jednak bardzo zmęczona.
3:2
Pierwszej nie wykorzystała.
3:2
Trwa koncert Pliskova - teraz prowadzi ona 40:0 przy serwisie Halep i ma trzy piłki na przełamanie.
3:2
Rzadki przypadek w tym spotkaniu, Pliskova wygrała gem serwisowy do zera i prowadzi 3:2.