Akt. 08/06/2017, 17:41 GMT+2

17:41
Bądźcie z nami, bo już za chwilę zaczynamy kolejną relację lajw z drugiego półfinału. Simona Halep zagra w nim z Karoliną Pliskovą
3:6
KONIEC! JELENA OSTAPENKO W FINALE FRENCH OPEN! SENSACJA! - Niezwykły dień dla tej młodej zawodniczki - mówi Synówka
3:5
DWIE MECZOWE PIŁKI DLA ŁOTYSZKI!
3:5
OSTAPENKO JEST TYLKO JEDEN GEM OD FINAŁU! 5:3 dla niej! Jest już blisko, coraz bliżej

3:4
KOLEJNE PRZEŁAMANIE! Ostapenko prowadzi 4:3. Znów nasuwa się pytanie, czy wytrzyma psychicznie. Jest dwa gemy od wielkiego sukcesu
3:3
No i remis, zabawa zaczyna się od początku
2:3
Gem dla Bacsinszky, choć mogło być już 4:1 dla Ostapenko. Łotyszka nie wykorzystała break pointa, a potem obejrzeliśmy festiwal błędów z jej strony. Jest już ich prawie 40
1:3
Ostapenko prowadzi dwoma gemami. Dawno tego nie grali. Czy wytrzyma psychicznie? Ten gem trwał ok. 8 minut
1:2
Trzeci gem i trzecie przełamanie. Co tu pisać? Po prostu to tenis kobiecy i trzeci set półfinału French Open. Nerwy są ogromne. Ostapenko prowadzi, za chwilę będzie serwować, ale to nie będzie jej atut
1:1
Błędy, błędy, błędy - tak wyglądał ten gem ze strony Ostapenko. Szybko zrobiło się 1:1. Rwany, szarpany jest to mecz

5:3
Podwyższa prowadzenie Szwajcarka na 5:3. Ostapenko oddaje kolejnego gema na własne życzenie, psując dziecinnie kilka piłek
4:3
4:3 BACSINSZKY! Zupełnie niespodziewanie. Może podziękować Łotyszce za prezenty
3:3
40:0 miał Ostapenko, ale już break pointa wypracowała sobie rywalka. Mocno rwany jest ten mecz
3:3
Tutaj przypominamy problemy zdrowotne Szwajcarki z połowy pierwszego seta. Tymczasem w drugim mamy już 3:3
2:3
Bardzo konsekwentna jest w grze Ostapenko i prowadzi 3:2 w drugim secie. Ciekawe jak tą wojnę nerwów wytrzyma rywalka, która musi gonić wynik, a na dodatek ma jedn set do tyłu