Akt. 27/05/2016, 18:14 GMT+2

18:06
Dzięki za śledzenia naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
18:04
Koniec, koniec, koniec!!!! Agnieszka Radwańska jest w 4. rundzie French Open. Ostatniego gema wygrała do 15.
18:03
Smecz pod słońce tragicznie skończył się dla Strycovej, która odbiła na swoją stronę siatki. Polka ma pierwszą piłkę meczową.
18:02
Pierwszy raz w dzisiejszym pojedynku Agnieszka Radwańska serwuje po zwycięstwo.
18:00
Czeszka czwarty raz w trzecim secie straciła podanie, choć miała przewagę. 5:2.
17:58
Nerwy po obu stronach siatki.
17:57
Radwańska fatalnie przestrzeliła return i mocno się przy tym zdenerwowała. 30:30 w siódmym gemie.
17:55
Mamy 4:2 dla Radwańskiej, która straciła podanie.
17:53
Nie mają panie szczęścia do własnego serwisu. Dużo zwrotów akcji w tym pojedynku. Teraz Czeszka ma breakpointa.
17:51
Jest dobrze! Akcją pod siatką Agnieszka Radwańska kończy piątego gema. Jest 4:1 dla Polki.
17:50
Agnieszka Radwańska nie składa rakiety!! Doprowadziła do wyniku 30:30, a teraz ma breakpointa. Brawo.
17:49
Rywalka Agnieszki Radwańskiej przejęła inicjatywę i prowadzi 30:0.
17:48
Cały kort w słońcu, panie są już na korcie ponad 130 minut, ale energii im nie brakuje.
17:47
Strycova przełamuje Polkę. 3:1.
17:45
W drugim secie Czeszka pokazała, jak walczy się do końca, nawet przy stracie 0:3 z początku seta atakując bardzo odważnie. Scenariusz powoli nam się powtarza.
17:43
Agnieszka Radwańska znów prowadzi 3:0, ale tym razem Polka ma dwa przełamania
17:42
Strycova ciągle dużo biega, ale momentami brakuje jej szczęścia. W jednej z akcji trzeciego gema skutecznie odebrała atak Radwańskiej, ale trafiła w słupek podtrzymujący siatkę.