Akt. 27/05/2015, 12:23 GMT+2

12:23
W tym momencie nie mamy już polskich zawodniczek w turnieju singlowym
12:19
GEM, SET, MECZ BECK! Niemka ogrywa Kanię 6:2, 6:2. Niestety nasza tenisistka nie powalczyła w drugiej rundzie French Open
12:19
DWIE PIŁKI MECZOWE DLA RYWALKI!!!
12:16
5:2 Beck. No niestety, wszystko idzie w jedną stronę... Niemka jeden gem od trzeciej rundy
12:12
4:2 Niemka. No niestety wykrakaliśmy. Ale tak to jest u kobiet. Zbyt długo w tym siedzimy. Paula ma ostatnia dzwonek, żeby powalczyć
12:08
3:2 Beck. Szkoda, bo Polka nie podejmuje walki przy podaniach Niemki. Coś czujemy, że zaraz może mieć kłopoty przy własnym serwisie
12:05
2:2. Paula wyrównuje. Oby jeszcze powalczyła coś w tym meczu
12:01
2:1 dla Niemki. Na razie bez przełamań w drugiej partii
11:53
1:0 Beck na otwarcie drugiej partii. Szkoda, bo Kania miała break pointa. Oby tylko Polka się nie załamała
11:45
Spotkanie można oglądać na żywo w naszej aplikacji Eurosport Player
11:43
6:2 BECK!!! Fatalna końcówka seta Kani, która oddała swój serwis bez walki. Dwa podwójne błędy w gemie zrobiły swoje
11:37
5:2 dla Niemki. Gem wygrany do 30. Trochę szkoda, bo można było bardziej powalczyć
11:35
4:2. Poprawia się nasza Kania. Zaczyna ganiać rywalkę i zmuszać ją do błędów. Polka zaimponowała ładnym skrótem
11:31
4:1 Beck. Powoli ten set wymyka się z rąk naszej piekności. Kania zaczęła bardziej ryzykować, ale głównie psuje zamiast zdobywać punkty
11:27
Dramatyczny gem Kani. Prowadziła 40:0, ale przegrała po równowadze. 3:1 dla Beck z przełamaniem
11:21
2:1 dla Beck. Piękne słoneczko dziś w Paryżu. Na razie bez przełamań
11:18
Kania wyrównuje na 1:1. Ładna piłka na koniec gema Polki
11:14
Beck w pierwszej rundzie sensacyjnie wyeliminowała Agnieszkę Radwańską. Kania z kolei ograła Monę Barthel. Dla zawodniczki z Sosnowca to największy sukces w karierze