Drugiego dnia turnieju nasza faworytka Agnieszka Radwańska zaczyna French Open. Na początek mierzy się z Niemką Anniką Beck. Zapraszamy na tekstówkę z tego starcia!

15:25
6:1 DLA BECK W TRZECIM SECIE!!! 6:2, 3:6, 6:1 tak wygrywa Beck z Radwańską. Dramatyczny mecz Polki, która w końcówce w ogóle nie walczyła.
15:23
5:1 DLA BECK, która jest już tylko jeden gem od wygrania meczu!
15:22
0:40 przy podaniu Polki!!!
15:20
4:1 dla Beck! Ten mecz zaczyna się wymykać z rąk Radwańskiej
15:18
3:1 dla BECK! Szkoda, że Polka nie utrzymała podania. Ale trzeba przyznać, że końcówkę gema Niemka miała kapitalną
15:13
PIERWSZY GEM DLA AGNIESZKI, która nadal przegrywa co prawda 1:2, ale po chwili będzie serwować
15:10
I gem dla Beck. 2:0 dla niej. Isia musi się obudzić. I to jak najszybciej!
15:10
15:40, problemy Radwańskiej!
15:06
1:0 BECK! Szkoda tego gema, bo były szanse dla naszej tenisistki
15:05
Ostra walka na początku trzeciej partii. Pierwszy gem trwa już dobrych kilka minut
14:58
JEST SET! Wymęczony, ale jest! 6:3 RADWAŃSKA i wszystko zaczyna się od nowa. Isia nie gra dziś najlepiej, ale najwazniejsze, żeby wygrała
14:54
TRZECI BREJK Z RZĘDU! Tym razem dla Isi, która prowadzi 5:3 i nie może tego puścić!!!
14:50
4:3, kolejne przełamanie, ale nie w tą stronę w którą byśmy chcieli. Niestety teraz Beck była w natarciu i zasłużenie wygrała gema
14:46
JEST PRZEŁAMANIE!!! 4:2 dla Polki! Isia w odpowiednim momencie odbiera serwis rywalce
14:44
DWA BREAK POINTY DLA POLKI! IDZIE NOWE!!!
14:41
3:2 RADWAŃSKA! Możemy głęboko odetchąć, bo Polka musiała bronić break pointa
14:35
2:2. Gem dla Beck wygrany do 0. Polka zupełnie nie może podjąć walki przy gemach serwisowych rywalki.
14:32
2:1 RADWAŃSKA! Dobrze, że Polka utrzymała prowadzenie. W końcu musi powalczyć przy serwisie rywalki
14:31
Statystyka z której nie będziecie zadowoleni. Radwańska nigdy nie wygrała we French Open meczu po przegraniu pierwszego seta. A takich przypadków było już 8