Ćwierćfinał French Open już za kilka minut. Dla nas historyczny, bo po raz pierwszy w karierze wystąpi w nim Agnieszka Radwańska, która zagra z Sarą Errani. Wita wszystkich Kaszaj!

16:02
KONIEC! ERRANI W PÓŁFINALE. Pokonała Radwańską 6:4, 7:6. Była dziś bardziej regularna
15:56
4:4 w tie breaku, panie idą równo jak na razie. Szkoda, bo Polka powinna prowadzić
15:50
6:6, no niestety Errani nie podpaliła się i łatwo doprowadziła do tie breaku
15:46
6:5 RADWAŃSKA! Arcyważny gem dla Polki. Liczymy na zdenerwowanie rywalki. Teraz set jest bliżej Agnieszki
15:42
JEST JEST, mamy 5:5. Przełamanie i to do 0!
15:41
TRZY BREAK POINTY DLA RADWAŃSKIEJ!
15:38
5:4 ERRANI! Była szansa na gema dla Polki, ale jest przełamanie.
15:33
4:4 Radwańska otrzymała lekką pomoc od rywalki. Errani prowadziła 30:15, ale trochę się zdenerwowała i oddała kolejne punkty
15:29
4:3 Z BREJKIEM ERRANI! Znów wygrała lacostowskiego gema i za chwilę może być po meczu
15:24
3:3, za dużo prezentów ze strony Polki
15:20
3:2, zamiast utrzymać podanie, Polka je traci i będzie jeszcze walka w tym secie
15:16
3:1 MAMY PRZEŁAMANIE! BRAWO IŚKA! Teraz trzeba tylko utrzymać
15:12
2:1 Radwańska, która poczuła krew w tym meczu. Oby na dłużej
15:09
1:1 BRAWO RADWAŃSKA! Tan naprawdę powinna przegrać tego gema, ale wyszła z opresji