Akt. 31/05/2013, 21:16 GMT+2

21:15
Rywalką Radwańskikej w kolejnej, czwartej, rundzie będzie Ana Ivanović.
21:15
Radwańska wygrywa po pierwszej piłce meczowej. Bekhend Niemki w siatkę i Radwańska gra dalej.
21:14
Trzy piłki meczowe!!! Dla Radwańskiej.
21:11
Radwańska prowadzi 5:4. Polce udało się przełamać rywalkę i teraz będzie serwować, żeby wygrać mecz!
21:08
I jest 4:4. Radwańska raz się zirytowała, bo dwukrotnie Niemce szczęście sprzyjało, gdy piłka po siatce przelatywała na stronę polskiej zawodniczki.
21:06
Długa wymiana. Pfizenmaier zaatakowała, ale nie trafiła w kort. Po chwili Niemka znów popełniła błąd . Prosty błąd, dzięki czemu Polka przejęła inicjatywę.
21:05
I kolejny raz Niemka w decydującym momencie trafia w siatkę. Ile więcej gemów by ugrała, gdyby trafiała w tych najważniejszych momentach.
21:05
I jest BP dla Pfiznemaier. Radwańska była przyparta do muru. Broniła się i nie dała rady.
21:04
Teraz Pfizenmaier doprowadziła do równowagi. Radwańska serwuje i Niemka walczy o BP.
20:59
Świetnie teraz Radwańska zdobyła punkt odbijając na siatce "piłkę nie do odbicia". Ale jednak. Świetna defensywa. Niemka obroniła się i objęła prowadzenie w secie 4:3.
20:58
Niemka broni, ale gem trwa nadal.
20:56
Świetnie Radwańska czytała teraz próbu ataku Pfizenmaier, ale w końcu musiała oddać punkt. Po chwili Radwańska wywalczyła break pointa.
20:53
Świetny punkt Radwańskiej. Wymiana idealna. Polka przy siatce i lobowała rywalkę. Klasyka, jeśli chodzi o zagrywki polskiej tenisistki.
20:51
Radwańska podaje. Pfizenmaier regularnie trafiała w piątym gemie.
20:43
Tym razem zawodniczki pewnie zdobywają gemy po swoicj serwisach. 2:1 dla Niemki.
20:40
As serwisowy Radwańskiej.
20:37
Set dla Polki. Mecz stoi na słabym poziomie. Niemka gra nierówno. Potrafi świetnie zagrać, by za chwilę popsuć. Radwańska nie jest zmuszona do jakiegoś nie wiadomo jakiego wysiłku. Pfizenmaier daje dużo prezentów.
20:34
Kolejna dziwna sytuacja. Już chyba trzecia, czy czwarta. Niemka ma wydawać by się mogło idealną okazję do zdobycia punktu i spektakularnie psuje.
20:28
Dużo niewymuszonych błędów i prezentów ze strony Pfizenmaier.
20:28
Niemka dobrze zaczęła, ale to Agnieszka wygrała gema i przełamała rywalkę. Teraz to Polka serwuje po set.