Witamy z Kortów Roland Garrosa. Za chwilę na kort numer jeden wyjdzie Urszula Radwańska, która zmierzy się z Pauline Parmentier.

P. Parmentier

U. Radwanska

Akt. 29/05/2012, 15:31 GMT+2

15:30
Polka wygrał 6:4,6:3 i jest w drugiej rundzie. Teraz zagra z Kvitovą. Dzięki za wspólne śledzenie relacji.
15:30
Polka wygrała cały mecz!
15:29
Pierwsza piłka meczowa dla Uli!
15:27
5:3. Dwa wygrane gemy Parmentier. Wydaje mi się, że Polka jest już zmęczona.
15:24
Trzy piłki od wygrania meczu!!!
15:23
5:2. To był najsłabszy gem Polki przy swoim serwisie. Ula pewnie jest już zmęczona, przecież pierwszy set był bardzo wyrównany.
15:20
5:1. Krakowianka przełamała swoją rywalkę. Parmentier popełniła dużo błędów, dzięki temu Ula może wygrać mecz.
15:12
4:1. Polka jest już zmęczona, ale potrafiła jeszcze w tym gemie wybronić trudne piłki Parmentier. Polka wygrała do 0.
15:09
3:1. Polka przełamała swoją rywalkę i prowadzi 3:1. Brawo Ula!!!
15:09
Przewaga dla Uli
15:08
Polka w tym gemie miała dwa brejki, których nie wykorzystała. Jest równowaga...
15:03
2:1. Polka została przełamana i tym samym po raz pierwszy przegrała swoje podanie. Polka w tym gemie przegrała do 0.
15:01
2:0. Udało się! Polka przemała swoją rywalkę i prowadzi 2:0. Jej rywalka popełnia sporo błędów.
14:59
Ula nie wykorzystał dwóch brejków...
14:59
Dla Uli
14:58
1:0. Polka miała piękną akcję przy siatce, gdzie Parmentier nie miała żadnych szans. Pięknie drugi set zaczął się dla Uli.