Cześć i czołem! Skończył się już pojedynek poprzedzający mecz Agnieszki Radwańskiej z Mayr-Achleitner. Za kilka minut na korcie nr 3 pojawi się więc Polka.

P. Mayr-Achleitner vs A. Radwanska | Roland-Garros
Women's Singles | Runda 1. | 23.05.2011 | Paryż
P. Mayr-Achleitner

A. Radwanska (12)

Akt. 23/05/2011, 17:02 GMT+2

16:50
Dzięki, że byliście z nami! Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe na naszej stronie. Za godzinę startujemy z siódmym mecze finału PLK! Zapraszamy!
16:47
W drugiej rundzie rywalką Polki będzie Hinduska Sania Mirza.
16:47
KONIEC! Agnieszka Radwańska w drugiej rundzie French Open! Gratulujemy i czekamy na więcej.
16:46
Dobry serwis Polki i po godzinie gry Krakowianka ma piłkę meczową!
16:46
Pierwszy podwójny błąd serwisowy Polki. 30:30.
16:46
Znów dwóch punktów potrzebuje Polka do wygrania pojedynku.
16:45
Na razie 15:15.
16:44
Nie boimy się tego napisać. Polka serwuje po zwycięstwo!
16:44
Część kibiców już spodziewa się wygrania Polki, bo kilka osób opuściło trybuny.
16:43
Set dla Mayr-Achleitner. Między 6:1 a 6:2 nie ma wielkiej różnicy, dlatego jesteśmy jeszcze spokojni.
16:42
Polce potrzeba już trzech piłek do seta! Od stanu 30:15, przegrała dwa podania rywalki.
16:41
Dwie piłki od drugiej rundy dzielą Radwańską....
16:40
Zmieścimy się w godzinie? mecz trwa na razie 55 minut, a zaczął się siódmy gem, w którym serwuje Mayr-Achleitner.
16:39
Gem dla Radwańskiej! Hinduska Sania Mirza coraz bliżej.
16:37
Jedna z nielicznych "wycieczek" pod siatkę dała Radwańskiej kolejny punkt. 30:0 przy serwisie Agnieszki.
16:36
Podanie Krakowianki, nie mamy nic przeciwko, aby był to ostatni gem, w którym Polska serwuje.
16:35
Drugie przełamanie w tym secie! Gem dla Polki!
16:34
Dwa brejkpointy dla Radwańskiej, która splątała wręcz nogi rywalce w walce o jeden z punktów!