Witamy serdecznie na finałowym meczu kobiet!!!

Women's Singles | Finał | 04.06.2011 | Paryż

77
Bartosz Rainka

Akt. 04/06/2011, 17:05 GMT+2

17:05
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Już teraz zapraszamy na jutrzejszy finał mężczyzn Federer - Nadal. Do zaklikania.
17:03
Chinka nie uroniła jednak łezki. Za chwilę deokoracja i przemówienia. O szczegółach ceremonii poinformujemy w pomeczowym artykule.
17:01
Koniec. Co za niespodziewane rozstrzygnięcie w tie-breaku.
17:00
0-7. Chinka mistrzynią French Open!!!!!!!
16:59
0-6. Schiavone z końcowej linii w aut i mamy sześć piłek meczowych.
16:58
0-5. Minibreak nr 3. Schiavone volleyem w siatkę. Chinka dwie piłki od meczu.
16:57
0-4. Na Li znów pogoniła Schiavone. Kolejny minibreak po wspaniałej wymianie.
16:56
0-3. Chinka zaczęła świetnie serwować, dzięki czemu wygrała dwa punkty przy swoim podaniu.
16:56
0-1. Fenomenalna wymiana zakończona minibreakiem dla Na Li. Chinka pogoniła tera zwłoszkę po korcie.
16:55
----------- TIE-BREAK -------------
16:55
6:6. Gem. Mamy tie-break. Na Li zdołała wygrać gema przy swoim podaniu na przewagi. Schiavone w jednek sytuacji starała się wymusić na sędzinie punkt (rzekomy aut Chinki), alę sędzia pozostała nieugięta.
16:51
30/30 Na Li zaczyna popełniać coraz więcej błędów. Tym razem siata z końćowej linii.
16:47
5:6. Schiavone zaczęła grać fantastycznie. Ten gem wygrany został do "0". Na Li w tej fazie meczu ma niewiele do powiedzenia. Włoszka w skutecznym ataku.
16:46
40/0 Schiavone w ataku przy siatce.
16:44
5:5. Na Li wygrała swoje podanie na przewagi. W tym secie Włoszka jest o dwa punkty lepsza (35-33).
16:42
40/40 Wyrównany gem przy podaniu Na Li. Schiavone poczuła się pewnie.
16:38
5:4. Publiczność wiwatuje, a Schiavone już prowadzi. Włoszka coraz częsciej pojawia się przy siatce.
16:37
30/30 Na Li wcale się jednak nie podłamała. Chinka walczy dalej.
16:32
I przełamała Włoszka. Jest remis w drugim secie. 4:4. Staje się to, co zapowiadali komentatorzy. Schiavone rozpędza się z każdą piłką