Akt. 10/08/2011, 21:38 GMT+2

21:37
PS A teraz idziemy na drugą połowę Polska - Gruzja...
21:36
Gratulacje także dla mikiokaya za rozwiązanie zagadki oraz dla konrada079 za trafienie wyniku. I tym miłym akcentem kończymy relację i zapraszamy na kolejne na eurosport.pl!
3:6
KONIEC! Radwańska wykorzystuje pierwszą piłkę meczową i w niespełna półtorej godziny wygrywa w 2. rundzie w Toronto 6:3, 6:3 z Petrą Martić. GRATULACJE!
21:33
40:0! TRZY MECZBOLE!
21:33
30:0 RADWAŃSKA DWIE PIŁKI OD MECZU
21:32
rosicki: Head :) - tyle to wiemy i my...
3:5
HA! 5:3 DLA AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ. Przełamanie na do widzenia?
21:31
Punkt na wagę prowadzenia 5:3
21:30
malgor93: Oglądam sobie mecz Polska - Gruzja, wpadam w przerwie sprawdzic wyniki , a tu Wozniacki przegrała pierwszego seta O.o - i jak ta Polska - Gruzja?
21:27
ZBLIŻAMY SIĘ CHYBA POWOLI DO KOŃCA MECZU, TAK WIĘC ŁATWA ZAGADKA: CO TO ZA BAZGROŁY NA TORBIE TEGO JEGOMOŚCIA?
3:4
SUPER! Radwańska przełamuje rywalkę. Jeśli teraz utrzyma podanie, będzie tylko gema od zwycięstwa w całym meczu
21:24
Ooooo coś nowego! Breakpointy dla ISI. I to od razu DWA
3:3
Możemy odetchnąć. Stosunkowo łatwy gem dla Radwańskiej. Stosunkowo łatwy, biorąc pod uwagę ostatnie dwa gemy serwisowe Agnieszki...
21:20
fantenisa: nastpena zagadka - NIE JEST WAM JESZCZE MAŁO???
3:2
Teraz przy podaniu rywalki swoje szanse miała Radwańska, ale Martić nie dała się przełamać. Chorwatka znów prowadzi
21:17
aniadz173: Dlaczego nikt nie reaguje napisałam że to Pironkova po ograniu Venus Williams w 2010 roku pisałam wcześniej jako pierwsza - no dobrze, już dobrze! Zagadkę rozwiązała ANIADZ173. GRATULUJEMY!
21:14
A w tak zwanym międzyczasie Polacy wymiatają w Lubinie z Gruzinami. Aż miło na to popatrzeć! Skończy Radwańska mecz, żeby można było obejrzeć sobie spokojnie drugą połowę biało-czerwonych?
2:2
UFFFF! Z dalekiej podróży wróciła Agnieszka Radwańska! Obroniła chyba z pięć breakpointów i jednak wygrała tego gema, który był pisany Chorwatce. Kamień z serca!