Łukasz Kubot w pierwszej rundzie turnieju w Monte Carlo gra z Jurgenem Melzerem. Zaprszamy na relację!

L. Kubot vs J. Melzer | Monte Carlo
Men's Singles | Runda 1. | 16.04.2012 | Monte Carlo
L. Kubot

J. Melzer

Akt. 16/04/2012, 12:21 GMT+2

12:21
Kubot przegrał drugiego seta 5:7 i cały mecz 0:2. Trzeba przyznać, że Polak naprawdę walczył w drugim secie. Zapraszamy na kolejne relacje
12:14
Kubot musi się bronić, jeśli chce wygrać ten mecz!
12:12
Nie jest dobrze. Skończyły się dobre momenty Polaka. Po prowadzeniu 5:4, Austriak zdołał wyrównać, a potem objął prowadzenie 6:5.
12:07
Łukasz Kubot objął prowadzenie po trzecim z rzędu wygranym gemie. Chyba się pomyliłem, pisząc wcześniej, że to będzie szybki mecz.
12:01
Kubot wcześniej został przełamany, co spowodowało, że zabrał się do roboty. Polski tenisista wygrał dwa gemy z rzędu i doprowadził do wyrównania. Chyba mecz dl tenisisty z Polski jeszcze się nie skończył
11:49
Przełamanie dla TENISISTY Z AUSTRII. I to chyba będzi kluczowe dla losów tego spotkania... 4:2 dla Melzera
11:44
Ależ oni szybko grają. Kolejne punkty dla Melzera, który prowadzi 3:2. W drugim secie nie mieliśmy jeszcze żadnego przełamania.
11:42
A teraz polski tenisista obronił swoje podanie, co dało mu wyrównujący punkt.
11:37
Polak w rankingu ATP jest na 51. miejscu, a Austriak zajmuje 29. pozycję.
11:36
Melzer w trzecim gemie drugiego seta wygrał swoje podanie i prowadzi z Kubotem 2:1.
11:34
Jurgen Melzer przed rokiem był w Monako w półfinale. Trzeba przyznać, że Łukaszowi na sam początek turnieju trafił się bardzo trudny rywal.
11:24
Tak jak pisałem wcześniej, że pierwszy set będzie dla Austriaka. Melzer przełamał Kubota i wygrał pierwszego seta, który trwał 40 minut.
11:07
Melzer na swoim koncie mia jednego asa serwisowego. Kubot asem jeszcze się nie popisał
11:05
Nie jest dobrze, bo tenisista z Austrii wygrywa 3:1. Widać wolę walki u Kobota, ale to jeszcze za mało. Panie Łukaszu, do roboty!!!
10:56
Obaj panowie grali ze sobą w 2006 i 2010 roku. Oba spotkania wygrał Austriak
10:55
2:1 dla Melzera. Widać, że Polski tenisista nie jest jeszcze dobrze rozgrzany. Mam nadzieję, że Kubot zaraz zacznie grać.