6
6

Akt. 15/04/2011, 14:57 GMT+2

14:57
GEM, SET, MECZ, 6:4, 6:1. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski awansowali do półfinału. A tam zagrają z Bryanami. Żegna was Kaszaj i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie.
14:54
5:1, to już chyba koniec. Kubot z Marchem nie podniosą się raczej po kolejnym ciosie
14:49
4:1, drugi gem z rzędu wygrany przez Frytę i Matkę przy własnym podaniu do 0.
14:47
3:1, FRYTA/MATKA, rywale oddali dość łatwo podanie do 30.
14:42
2:1 Fryta/Matka, nowa sytuacja w meczu, bo gem wygrany bez żadnych problemów do 0.
14:40
1:1, był b.p., ale obroniony, więc mamy remis
14:35
1:0 prowadzi polski duet na otwarcie drugiej partii. Nie obyło się oczywiście bez kłopotów bo Fryta z Matką przegrywali 15:30.
14:28
6:4, Frytka/Matka, a przecież rywale mieli już 40:30 przy swoim podaniu. Serwis nie był atutem w tym secie i dlatego zobaczyliśmy kolejne przełamanie.
14:23
5:4, widać, że tak łatwo nikomu nie będzie. Wydawało się, że Mariusz z Marcinem wygrają pierwszego seta, ale już po raz kolejny w tej partii sytaucja się odwróciła. Zobaczymy czy teraz Kubot z Marachem utrzymają swoje podanie, bo w secie numer jeden bywa z tym problem
14:19
5:3 FRYTA MATKA, którzy wykorzystali już pierwszego b.p. Tak szczerze to zasłużyli na triumf w tym secie.
14:12
4:3 FRYTA/MATKA, Polacy po trzech przegranych gemach z rzędu się obudzili. Teraz zwyciężyli przy swoim podaniu do 0.
14:10
3:3, no i nagle zrobil nam się remis. Emoecje zaczynają się od nowa.
14:07
UWAGA! Właśnie na korcie centralnym przegrał Roger Federer. W ćwierćfinale z Jurgenem Melzerem 4:6, 4:6.
14:05
3:2, Kubot z Marachem odrabiają straty i wracają do gry, bo teraz będą serwować. A przecież przed chwilą bronili się, aby uniknąć kompromitacji.
14:02
3:1, KUBOT Z MARACHEM mogą odetchnąć z ulgą, bo rywale mieli aż trzy break pointy w tym gemie
13:56
3:0, było 40:15, potem nagla zrobiła się równowaga, ale Fryta z Matką poradzili sobie z lekkim problemem