Już za kilkanaście minut na korcie w Stuttgarcie Łukasz Kubot rozpocznie walkę o finał turnieju ATP. Na tekstówkę z półfinałowego meczu Polaka z Hiszpanem Pablo Andujarem zaprasza Stinger.

P. Andújar vs L. Kubot | Stuttgart
Men's Singles | Półfinał | 16.07.2011 | Stuttgart
P. Andújar

L. Kubot

Akt. 16/07/2011, 19:01 GMT+2

19:01
Za wspólnie spędzony czas dziękuje wszystkim Stinger. Kuba zaprasza na rozkręcającą się tekstówkę z drużynowego żużla, a ja zapraszam na 21 na ćwierćfinałowy mecz Copa America. Do przeczytania.
19:00
Był to udany turniej dla Łukasza Kubota, ale w decydujących momentach brakowało mu dokładności. Szkoda.
18:59
NIESTETY! Piłka w siatkę i po 143 minutach Pablo Andujar wskakuje do finałowej rozgrywki w Stuttgarcie.
18:58
Miał otwarty kort Polak... i wyrzucił forehand w aut. Meczbol dla Andujara.
18:57
Po 30, dobry serwis Polaka.
18:57
Wyrzucony wolej backhandowy w aut przez Kubota, choć nie było to łatwe akurat uderzenie dla Polaka. Ale faktem jest, że Adunjar jest dwie piłki od wygrania meczu.
18:54
Po krótkiej przerwie Polak będzie serwował na uniknięcie porażki w całym spotkaniu.
18:53
Kolejne dwie piłki jednak dla Hiszpana i to on wychodzi na prowadzenie 5:4.
18:52
TRAFIŁ! Fantastyczny forehand Kubota po przekątnej był nie do odbioru. Równowaga.
18:51
Wygrywające podanie Hiszpana daje mu 40:30.
18:51
30:30 w dziewiątym gemie. Ważne piłki przed tenisistami.
18:48
I gem na czysto, dawno nie było takiej sytuacji w tym meczu. 4:4
18:46
40:0 dla Kubota w ósmym gemie.
18:43
Kolejna piłka też dla Andujara, 4:3 dla Hiszpana.
18:42
Po chwili sytuacja się powtórzyła - z tą różnicą, że tym razem Polak wyrzucił piłkę w aut, minimalny aut.
18:42
SZKODA! Miał krótką piłkę do strzału, ale uderzenie z backhandu niestety wylądowało na siatce. Równowaga.
18:40
Pierwszy break point stracony.
18:40
Coraz większe problemy mają z bronieniem swoich gemów serwisowych obaj gracze, a po Hiszpanie widać też chyba kryzys fizyczny.
18:40
No i są dwa break pointy dla Kubota.
18:39
Świetna wymiana zakończona znakomitym forehandem Polaka. 30:15 dla niego przy serwisie rywala.