Ekspresowo poradziła sobie Urszula Radwańska w pierwszym secie. 6:1 i pełna dominacja!

10:29
GEM SET MECZ DLA BOJANY JOVANOVSKI! SERBKA WYGRYWA Z ULĄ RADWAŃSKĄ 1:6, 7:5, 6:4. Niezły mecz zmagającej się z kontuzją Polki, ale zabrakło kropki nad i
10:29
Meczpoint dla Bojany Jovanovski. Pierwszy w tym meczu...
10:28
RÓWNOWAGA
10:27
40:30. Tym razem prosty błąd Jovanovski, której obok nosa przeszedł meczbol. Radwańska piłkę od gema
10:26
30:30. ALE WŚCIEKŁA JEST RADWAŃSKA. Z całej siły uderzyła się ręką w udo. To musiało zaboleć. Teraz potrzeba koncentracji!
4:5
PRZEŁAMANIE POWROTNE! Radwańska wygrywa gema i zaraz serwuje, by doprowadzić do równowagi! Obie zawodniczki są już wyczerpane, a mecz dalej jest na wysokim poziomie! Wielkie brawa dla obu tenisistek
10:22
JESZCZE JEDEN BREAKPOINT! - Trzymaj to! Trzymaj! - dopinguje się Ula
10:22
Niestety... Przebiła Polka piłkę na drugą stronę, a z tak wysokich piłek Jovanovski bez problemu potrafi atakować. RÓWNOWAGA
10:21
- TRZYMAJ! - zaciska pięści Ula Radwańska. BO JEST BREAKPOINT DLA ULI!
10:20
30:30! Świetnie teraz Radwańska! Jovanovski chyba sama nie wierzy w to, że Polka stawia taki opór