Poniedziałek rano, czyli zaczynamy kolejny sportowy tydzień na eurosport.pl. Rozpoczynamy od wizyty w Kuala Lumpur, gdzie za chwilę w pierwszej rundzie turnieju WTA Urszula Radwańska zmierzy się z Japonką Junri Namigatą. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

09:59
JEST! Polka zakończyła "zabawę" po 52. minutach, wygrywając dzisiejszy mecz 6:1, 6:3. To tyle na razie, zapraszam na kolejne dzisiejsze tekstówki, już od 12:30 zaczynamy relację z biegu na 10 km kobiet na MŚ w Oslo.
09:57
Namigata stawia twardy opór w tym gemie, ale Ula Radwańska dopracowała się w końcu jednej piłki meczowej.
09:55
Nie udało się zakończyć spotkania jeszcze w tym gemie, Japonka wyciąga stan meczu na 3:5, ale teraz serwować będzie Ula.
09:54
Chybaa po raz pierwszy w tym spotkaniu zawodniczki będą grać na przewagi.
09:53
Po 30. Polka dwie piłki od wygrania meczu.
09:51
Japonka wygrała swoje podanie, ale po chwili Ula po raz kolejny nie dała jej szans przy swoim serwisie i prowadzi już 5:2. W kolejnym gemie Japonka bronić się będzie przed porażką w tym meczu.
09:44
Kolejny udany gem Polki, 4:1.
09:43
Za trzecim razem udało się Japonkę przełamać, Polka więc prowadzi już 3:1 i serwuje.
09:42
Trzy szanse na przełamanie przeciwniczki ma Ula w 4. gemie.
09:38
Trzeci gem dla Polki, ale ponownie nie przyszedł on łatwo. 2:1 dla Uli.
09:35
Ula na szczęście odrobiła breaka, miejmy nadzieję, że wszystko już teraz wróci do normy z pierwszego seta. Choć widać, że Japonka stopniowo się rozkręca.
09:32
Uuuuuuu, niefajnie. Drugi set zaczął się od wygranej Namigato przy serwisie Uli, bardzo niefajnie.
09:27
I już pierwszy set za nami - Urszula wygrywa 6:1, liczę, że w drugim nie będzie gorzej.
09:24
Wyrównany gem przy serwisie Polki, ale udało się jej wyciągnąć na 5:1. Japonka będzie teraz serwować na obronę seta.
09:21
Polka obroniła swój serwis, ale w piątym gemie Namigato w końcu obroniła swoje podanie. Za co nagrodziły ją brawa... wszystkich trzech kibiców zgromadzonych na widowni.
09:14
Idzie jak po maśle - już 3:0 dla Uli, o ile przy serwisie Polki jeszcze jakaś walka trwała, to po raz kolejny Japonka swój serwis oddała "w promocji".
09:08
Pierwszy gem dla Polki! Serwowała Japonka, a Radwańska wygrała gema do zera. Oby tak dalej!
09:05
Urszula Radwańska pierwotnie miała w Kuala Lumpur rozpocząć występy od eliminacji, ale po wycofaniu się jednej z zawodniczek otrzymała "dziką kartkę" i swoje występy rozpoczyna od turnieju głównego.
09:01
Japonka w rankingu WTA sklasyfikowanaa jest obecnie na 105. miejscu i jest to jej najwyższe miejsce w historii, a jest to zawodniczka, która już od lat gra profesjonalnie. Wydaje się więc całkowicie w zasięgu Uli, tak też uważają bukmacherzy - za postawioną złotówkę na Polkę można wygrać 1.30, na Japonkę kurs to 3.40