Zapraszamy na ćwierćfinał w Kantonie. Ula Radwańska gra z Chanelle Scheepers. Wita wszystkich Kaszaj!!!

U. Radwanska

C. Scheepers (7)

Akt. 22/09/2011, 11:45 GMT+2

11:45
KONIEC, no niestety. GEM, SET, MECZ SCHEEPERS, która po ponad trzygodzinnym boju ogrywała Ulę Radwańską 4:6, 7:6 (6), 6:3. Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie.
11:42
Scheepers się broni. Po raz kolejny
11:41
Zakręcony jest ten mecz. POLKA MA B.P!!!!
11:39
POLKA OBRONIŁA DWIE KOLEJNE MECZOWE!! WALCZ ULA!!!
11:37
KOLEJNA MECZOWA!!!!
11:37
DEUCE, rywalka szybko zmniejsza zagrożenie!!!
11:36
DWA BREAK POINT DLA POLKI!!!
11:35
15:30 przy podanie Scheepers!!! Jest szansa, ale już to dziś przerabialiśmy!!!
11:33
3:5, teraz trzeba pochwalić Polkę. Nie miała już nic do stracenia. Najpierw obroniła meczową, a gema zakończyła asem.
11:32
POLKA BRONI PIŁKĘ MECZOWĄ!!! Deuce
11:28
2:5. Szansa była, ale malutka. Jednak od stanu 30:30 Scheepers wygrała dwie piłki i już tylko jednego gema brakuje jej do końcowego triumfu
11:24
2:4, jeszcze Polka postanowiła się bronić. Oby jeszcze powalczyła.
11:19
1:4, no niestety, zaraz może być po meczu. Powiem szczerze - czarno to widzę
11:16
1:3, no niestety. Polka wybroniła się jeszczę na chwilę, ale w końcu przegrała ważnego gema. Ten set i cały mecz zaczyna jej uciekać.
11:14
TRZY BREAK POINTY DLA RYWALKI!!!
11:09
1:2. Jeszcze Ula walczy. PRZEŁAMAŁA!!! Teraz jej serwis, choć dobrze wiemy, że podanie nie jej dziś atutem
11:05
2:0, no niestety. Chanelle obejmuje prowadzenie. Powalcz jeszcze Ula.
11:00
1:0 Scheepers, szkoda, bo Polka miała b.p. Ile już szans w tym meczu zostało przez nią zmarnowanych