Pora na pierwszy turniej Łukasza Kubota na trawie w sezonie!

Akt. 11/06/2012, 13:35 GMT+2

13:35
To tyle na żywo w tekstówce. Bądźcie z nami podczas kolejnych relacji na naszej stronie. NARA!
13:33
Dobry mecz Łukasza! Krytyczny był piąty gem drugiego seta - Nieminen obronił w nim siedem breaków, ale za ósmym górą był już Polak. Kubot - trzeba zauważyć - ani razu nie musiał się bronić przed przełamaniem rywala.
13:32
I JEST!!! BRAWO ŁUKASZ KUBOT! Polak ogrywa Nieminena po raz pierwszy w karierze, a przecież to trzeci mecz tej pary! 6:4, 6:4 w godzinę i 17 minut.
13:32
I 40:0!!! TRZY PIŁKI MECZOWE DLA KUBOTA!!!
13:31
AS!!! 30:0!
13:31
Zepsute pierwsze podanie, potem net, ale i tak piłka dla Kubota! 15:0.
4:5
Rehabilituje się Fin przy trzeciej okazji. Prowadzenie Kubota malej do 5:4. Serwis wraca jednak do Polaka.
13:27
Nieminen miał piątego w meczu asa, ale zmarnował już drugą piłkę na wygranie gema.
3:5
BRAWO RAZ JESZCZE! Kubot zepsuł pierwsze podanie przy piłce na gema, ale zrobił dobry użytek z drugiego serwisu. Jest prowadzenie 5:3!
13:23
Brawo Łukasz! Asem wychodzi na 40:30. A było już 0:30!
3:4
Gem na sucho dla Nieminena. Fin popisał się po drodze czwartym w meczu asem. Nic się nie dzieje. Kubot wciąż z przewagą gema serwisowego i tearz będzie podawał.
2:4
Gem przy własnym podadniu dla Kubota! Polak wykorzystał drugą szansę i wygrał do 30.
13:14
Kolejny as Kubota. Trzeci w tym secie, piąty w meczu.
2:3
JEST!!! WRESZCIE SIĘ UDAŁO! Kubot przełamuje Nieminena na 3:2. Jeśli dobrze zliczyłem, to Polak wykorzystał dopiero ÓSMEGO breaka! Fin w tym gemie ani razu jednak nie miał piłki na gema. Serwis wraca do Kubota.