P. Cuevas
Bartosz Rainka

Akt. 15/02/2011, 19:54 GMT+1

19:54
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Już teraz zapraszamy na mecze Ligi Mistrzów. Z obu spotkań przeprowadzimy relacje tekstowe. Do zaklikania!
19:53
No cóż. Wiadomo, zostaje gra podwójna, ale wielka szkoda, że nasz tenisista po raz kolejny nie przebrnął pierwszej rundy. Już od niemal roku Polak spisuje się na światowych kortach poniżej oczekiwań. W Buenos Aires naprawdę była szansa na awans w rankingu.
19:51
3:6. Trzeciej piłki meczowej nie udało się Polakowi obronić. Cuevas wygrał seta do trzech. Szkodza. Co jak co, ale dziś Urugwajczyk był w zasięgiu naszego tenisisty.
19:50
40/30 Kubot jeszcze nie składa broni. Obronił już dwie meczowe.
19:48
Trzy piłki meczowe dla Cuevasa.
19:47
30/0 Cuevas dwa punkty od meczu.
19:46
3:5. Urugwajczyk przełamał Kubota. Polak zdołał ugrać przy swoim podaniu ledwie punkt. Czy jeszcze zdoła się podnieść mimo skrajnie niekorzystnej sytuacji? Oto prawdziwy sprawdzian.
19:45
15/40 Zaraz sytuacja może się odwrócić i Cuevas po raz kolejny wyjdzie na prowadzenie z przewagą przełamania.
19:43
Do piotrek44: Nic mi na ten temat nie wiadomo.
19:41
3:4. Brawo Łukasz!!! Polak oddał rywalowi przy jego podaniu ledwie punkt, wykorzystując pierwszy break-point. Nie można było tak wcześniej? Straty z pierwszej fazy seta odrobione!
19:40
15/40 yes, yes, yes. Już tylko jedna piłka...
19:38
2:4. Czyżby powtórka z pierwszego seta? Kubot wygrywa w końcu swoje podanie. Serwisem wciąż nie błyszczy, ale teraz wazniejszy będzie skuteczny return.
19:34
1:4. Na nic się to zdało. Urugwajczyk wygrywa wszystkie najważniejsze piłki. Ponad dwie godziny walki za tenisistami. Teraz potrzebny jest zryw z drugiej części pierwszego seta.
19:32
Od 40/15 do 40/40 - całkiem udany pościg Łukasza przy podaniu rywala.
19:30
1:3. Stało się. Kubot przełamany! Polak dość często trafia pierwszym podaniem, a mimo to nie zdobywa punktów. Niedobrze. Czasu na odrabianie strat coraz mniej.
19:28
30/40 Break-point dla Cuevasa.
19:24
1:2. Kubot walczył dzielnie na przewagi, ale nie zdołał przełamać Cuevasa. Urugwajczyk ma coraz większe problemy z trafianiem pierwszym podaniem.
19:23
W tej chwili w Buenos Aires temepratura wynosi 28 stopni. Słońce wysoko na pozbawionym chmur niebie.
19:22
1:1. Kubot nie bez problemów (z jednym podwójnym błędem) wygrał swoje podanie. Uffff. Ciekawe, który z tenisistów lepiej wytrzyma ten mecz kondycyjnie?
19:17
0:1. Skąd my to znamy? Cuevas wygrał swoje podanie do zera. Miłe złego początki?