Łukasz Kubot zaczyna dziś przygotowania do US Open. W 1. rundzie w Cincinnati zmierzy się z reprezentantem Tajwanu Yen-Hsun Lu

3
0

Akt. 13/08/2012, 21:10 GMT+2

21:10
NO TO KONIEC. I to bardzo smutny. Lu pokonuje Kubota 6:3, 6:0. Ja już się żegnam. Oby mniej takich relacji na żywo! Dobrej nocy panie i panowie
21:08
Do KB24fan: Ulka gra o 1 w nocy
21:02
5:0, nie będziemy już tego komentować
20:59
4:0 LU. To już po meczu. Zaczynamy wsteczne odliczanie... niestety...
20:53
Ostatnia szansa dla Łukasza, aby jeszcze wrócił do gry. Jeśli nie teraz, to nigdy
20:51
3:0 LU. Kubot gaśnie w oczach
20:47
2:0 LU, krótko trzymał się Kubocik, ale niestety dał się przełamać!
20:46
Kubot wygrał po deszczu dwie piłki. DEUCE!!!
20:42
PRZESTAŁO PADAĆ! Na dwóch głównych kortach już zaczęli grać. Czekamy na wznowienie spotkania u Kubota
20:40
Do magnum2012: jutro będzie oficjalny rakingu, więc wtedy zostanie zmieniony
20:13
Do crzyjk: Widzę, że niektórzy odrobili pracę domową :)
20:07
No to pozostaje nam czekać na lepsze wieści ze Stanów. Coś pogoda za oceanem nie rozpieszcza nas ostatnio. W ostatnich dniach co chwilę jakieś mecze są przerywane
20:02
15:40 i z tego co widzę mecz ZOSTAJE PRZERWANY! Zaczęło w Stanach padać. Trochę później niż przewidywano, ale jednak pojawił się deszcz
20:00
0:40 fatalnie zaczyna seta przy swoim serwisie Polak!
19:58
Tymczasem 1:0 Lu, który już tak pewnie nie wygrywa swoich serwisów, ale dla Polaka to małe pocieszenie, bo to rywal prowadzi
19:57
Do fantenisa: Raczej niewielu myśle
19:52
Drugi set od serwisu zacznie Lu
19:50
Lu wygrał pierwszego seta 6:3. Polak rozsypał się na kopniec oddając przeciwnikowi gema do 0
19:48
5:3 Lu, no niestety. Były okazje, ale Polak nie zachował zimnej krwi. Szkoda...
19:46
Długi i wyrównany gem, w którym Kubot zdążył zmarnować dwa break pointy. Mamy kolejną równowagę