Radwańska kontra Arvidsson - 3. runda turnieju w Pekinie. Wita wszystkich Kaszaj

10:27
GEM, SET, MECZ. Polka wygrywa 6:4, 6:2 po godzinie i 17 minutach. Jutro Agnieszka zagra z Aną Ivanović.
10:26
15:40 czyli DWIE MECZOWE DLA AGNIESZKI!!!
10:23
5:2. No to jeszcze pogramy w tym meczu. Polka kończy gema podwójnym błędem serwisowym.
10:19
5:1 AGNIESZKA!!!! Zakończ to teraz!!! Po co masz się męczyć!!!
10:16
4:1. Coraz wyraźniejsze prowadzenie Polki. Szwedka popełnia coraz więcej błędów. Jeszcze dwa gemy i koniec.
10:13
3:1 AGA, piękna piłka na koniec. Długa wymiana w której Polka popisała się precyzyjnym minięciem
10:09
DRUGI BREAK POINT DLA AGNIESZKI!!!
10:03
2:1 ISIA. Wygrywa gema do 0. Nareszcie coś jej łatwo poszło. Czas na przełmanie.
10:01
1:1. Tym razem Arvidsson kończy gema jak Polka czyli podójnym błędem. Mamy więc remis.
09:58
1:0 ARVIDSSON. Polka popełnia na koniec podwójny błąd
09:57
DEUCE, Aga pięknie się broni!!!
09:55
0:40!!! Słaby początek seta dla Agnieszki!!!
09:51
6:4 RADWAŃSKA, która wygrywa seta po 42. minutach. Rywalka na koniec wyrzuca piłkę w aut trafiając ramą
09:50
TRZY PIŁKI SETOWE!!! TERAZ AGA!!!
09:50
0:30 POLKA MA DWIE PIŁKI OD SETA!!!
09:49
Na korcie pojawił się Tomasz Wiktorowski i powiedział "Tylko proste rozwiązania. Jak masz opcje, idź do siatki. Bądź odważna"
09:47
5:4. Rywalka wraca do gry. Oby nie na długo, bo za chwile mogą być spore kłopoty