Akt. 27/04/2012, 15:38 GMT+2

15:35
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
15:32
Łukasz Kubot przegrywa więc z faworytem 6:3, 1:6 i 3:6. Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
15:31
Niestety koniec! Kubot skończył mecz czytelnym wprowadzeniem piłki do gry, ktore bez większych problemów wykorzystał Simon.
15:30
Kubot musi obronić trzecią piłkę meczową.
15:29
Była przewaga po stronie Polaka, niestety niewykorzystana.
15:28
Najlepszą obroną jest atak, czyli as serwisowy. Równowaga.
15:28
Druga piłka meczowa Simona. Tym razem podaje Polak.
15:25
Kubot w dobrym stylu obronił piłkę meczową, a następnie wygrał gema! Wszystko przy podaniu rywala. 3:5.
15:22
Polak doprowadził do remisu 30:30, lecz kolejną piłkę przegrał.
15:21
Dwie piłki dzielą Simona od wygrana tego meczu. Kubot wygląda na zmęczonego.
15:20
Kubot coraz częściej pojawia się przy siatce. Nie wiem czy to jest dobra taktyka, bo rywal umiejętnie to wykorzystuje.
15:19
Nie chcemy załamywać narodu, ale Kubotowi będzie niezwykle ciężko dwukrotnie przełamać rywala.
15:18
Niestety! Simon zdołał "przeczytać" podanie Polaka i wygrał ważną piłkę. 2:5.
15:17
Francuz ma brejk pointa, czyli Kubot w dużych opałach.
15:15
Na gem, w którym Kubot przełamie Simona jeszcze poczekamy. 2:4.
15:14
Simon nie zamierza stracić własnego podania. Wygrał 8 z 9 piłek przy drugim serwisie.
15:09
Ten pojedynek jeszcze się nie skończył Kubot wygrywa własne podanie. 2:3.
15:06
Kubot gra zdecydowanie lepiej niż w drugim secie, ale nadal czegoś mu brakuje. Trochę szczęścia, trochę odporności psychicznej w trudnych momentach. Germ dla Simona znów po równowadze. 1:3.
15:00
Powrócił Kubot z pierwszego seta, czyli zawodnik grający z rozmachem i pełnym zaangażowaniem. 1:2.