Cześć i czołem! Zapraszamy na tekstóweczkę z turnieju ATP w Brisbane, gdzie Łukasz Kubot gra z Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem.

M. Baghdatis vs L. Kubot | Brisbane
Men's Singles | Runda 2. | 05.01.2011 | Brisbane
M. Baghdatis (5)

L. Kubot

Akt. 05/01/2011, 11:18 GMT+1

11:18
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje!
11:16
No i po ptakach. Kubot przegrywa ósmego gema, drugiego seta. Tym samym żegna się z turniejem w Brisbane, bo już wcześniej odpadł w deblu. Australijskie słońce nie okazało się dla niego szczęśliwe.
11:13
Kubot zdołał wygrać własne podanie. Z serwisem rywala może mieć jednak spore problemy.
11:10
Czy to już ostatni gem? Cypryjczyk doprowadził właśnie do wyniku 1:5.
11:05
Chyba powoli możemy odliczać piłki do końca meczu. Kolejne podanie przegrane przez Polaka. Znajdzie się ktoś odważny kto przy wyniku 1:4 w drugim secie obstawi wygraną Kubota u buka?
11:01
Aż żal pisać. Kubot miał doskonałą okazję do doprowadzenia do wyniku 2:2. Prowadził 40:15, ale nie wykorzystał dwóch breakpointów. Na przewagi rywal nie dał mu szans. 1:3 w gemach.
10:56
Szybsze przebudzenie Polaka. W pierwszym secie Kubot potrzebował do tego wyniku 0:4, teraz wygrał swoje podanie przy stanie 0:2. Nie był to jednak łatwy gem. Na szczęście lepiej funkcjonował pierwszy serwis (4/5)
10:52
Marcos Baghdatis powiększa przewagę! Statystyka pierwszego serwisu godna pozazdroszczenia (3/3).
10:48
Bliźniaczy początek meczu w wykonaniu Kubota! Na otwarcie Łukasz przegrywa gema przy własnym serwisie, znów wyraźnie.
10:46
Jako pierwszy w drugim secie serwuje Kubot
10:44
Niestety Polak pierwszego seta przegrywa 2:6. Oby w kolejnych partiach meczu było lepiej. Ostatni gem przy serwisie rywala bez historii.
10:39
Za szybko pochwaliliśmy Kubota!! Rywal przełamał go już po raz trzeci. Znów w identyczny sposób. Szybko uzyskał dwupunktową przewagę, którą utrzymał do końca.
10:35
Brawo! Łukasz przełamuje Cypryjczyka, który zdołał uratować tylko jednego break pointa, a były dwa.
10:32
puchary obyś się mylił z wynikiem tego mecz ;)
10:29
Pierwsza w tym meczu gra na przewagi dla Kubota! Może będzie lepiej?
10:27
Coś drgnęło w grze Polaka, ale tylko na moment. Kubot wygrał dwie piłki przy serwisie rywala. Kolejnych niestety nie był już w stanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. W gemach 0:4. Robi się nieciekawie. Bardzo nieciekawie.
10:21
Znowu serwis Kubota i znowu Baghadtis szybciutko uzyskuje przewagę. Niepokoi zwłaszcza statystyka pierwszego serwu (0/4) oraz zaledwie dwa wygrane punkty w meczu.
10:18
Nie jest dobrze. Kolejny gen dla rywala Kubota. Cypryjczyk pewnie wykorzystał swój serwis, szybko uzyskując przewagę dwóch piłek.
10:14
Cypryjczyk bardzo szybko przełamuje Polaka, wygrywając trzy pierwsze piłki meczu. Kubot jeszcze starał się odgryźć, ale wiele nie zdziałał.