Cześć i czołem! Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu Agnieszki Radwańskiej z Marią Kirilenko.

A. Radwanska vs M. Kirilenko | Indian Wells
Women's Singles | 3. runda | 14.03.2011 | Indian Wells
A. Radwanska (9)

M. Kirilenko (24)

Akt. 14/03/2011, 21:45 GMT+1

21:36
Wystem nam się zawiesił, mecz Agnieszki Radwańskiej z Kirilenko zniknął gdzieś w otchłani internetu, a tu Polka wygrała dwunastego gema i cały mecz 6:0, 2:6 i 7:5! Za kilka chwil na korcie będzie grała Urszula Radwańska. Do zobaczenia na kolejnej tekstóweczce!
21:33
Tak długiego spotkania chyba nikt się nie spodziewał. Najbardziej zła na siostrę jest pewnie Urszula Radwańska, która w blokach startowych czeka na swój mecz już dobre pół godziny!
21:32
Kolejne dwie piłki nie wiele wnoszą do zmiany wyniku. Nadal remis, ale tym razem 30:30.
21:31
Na razie na remis. Pierwsza piłka dla Polki, druga dla rywalki. Remis 15:15.
21:30
Obie zawodniczki są już bardzo zmęczone, dlatego przerwa między dziesiątym a jedenastym setem trwała dłużej niż zwykle. Serwuje Polka!
21:26
Dwie piłki z rzędu dla Krakowianki! Brawo, brawo, brawo! Teraz czekamy na wygranie własnego serwisu!
21:25
Kirilenko doprowadziła do remisu 30:30. Mecz trwa już 2 godziny i 10 minut.
21:24
Starsza z sióstr Radwańskich wyrwała dwie piłki Kirilenko przy jej podaniu. Sama nie zdołała obronić jednej! 30:15.
21:22
Koniec komentowania gem po gemie, ten mecz będzie rozstrzygał się w pojedyńczych piłkach!
21:19
Ten mecz się jeszcze nie skończył! Polka po dłuuuuugiej przerwie zdołała wygrać swoje podanie i doprowadziła do wyniku 5:5.
21:14
Agnieszka Radwańska łapie kontakt! Zdołała wygrać dziewiątego gema! Teraz cała nadzieja w serwisie naszej tenisistki!
21:12
Radwańska robi wszystko, aby ten mecz się jeszcze nie skończył! Kirilenko wprowadza piłkę do gry, a Polka punktuje. 40:15.
21:10
Kirilenko o krok od wygrania meczu! Rosjanka tak jak w poprzednich gemach zdołała przełamać naszą tenistkę, która ostatni raz zdołała wygrać własne podanie przy wyniku 1:0 w.... drugim secie!
21:06
Trzeci set trwa już dłużej jak dwa pierwsze.
21:04
Koniec serii ja Tobie gema, a ty mi gema w rewanżu. Na mordercze przewagi Agnieszka Radwańska nie zdołała przełamać Kirilenko. 3:4.
21:00
Obie zawodniczki zaczynają się oszczędzać. Dłużej zwlekają z serwisem, częściej się przed nim koncentrują, na skutek czego mecz gra coraz dłużej. Urszula Radwańska nie zacznie swojego meczu przed 21:30.
20:56
Kobieta zmienną jest, ale nie w wypadku trzeciego seta. Ja Tobie gema, ty mi gema i tak na okrągło. Żadna z zawodniczek nie wygrała jeszcze swojego podania, a sześć gemów już za nami!
20:53
Brawo! Gem dla Radwańskiej! Kirilenko znów przełamana! Mecz trwa już 1 godzinę i 40 minut. Młodsza z sióstr już się pewnie niecierpliwi w szatni.