Celine Naef - Magdalena Fręch: wynik na żywo i relacja live - Billie Jean King Cup 2024

Akt. 12/04/2024, 19:12 GMT+2

Więcej o konfrontacji Polski ze Szwajcarią w Billie Jean King Cup przeczytacie w eurosport.pl.
Kontynuacja spotkania w sobotę. Tego dnia Świątek ma zmierzyć się z Naef, która dziś zostawiła masę sił na korcie.
3:6
Magdalena Fręch triumfuje po bardzo zaciętym meczu i powiększa prowadzenie Polski ze Szwajcarią na 2:0.
Piłka meczowa dla reprezentantki Polski! Za tenisistkami 2 godziny i 51 minut gry.
3:5
Naef nie zamierza się poddawać i przedłuża jeszcze emocje w tym meczu.
Kolejne dwa punkty padły jednak łupem Szwajcarki.
Łodzianka dwie piłki do zwycięstwa! Prowadzi 30:15.
2:5
Fręch wytrzymała presję, utrzymuje podanie i ma już trzy gemy przewagi w decydującym secie!

Fręch przełamała Naef w 6. gemie 3. seta w Billie Jean King Cup

Nastolatka ledwo trzyma się na nogach po kolejnej wyczerpującej wymianie.

Genialne zagranie Fręch w 7. gemie 3. seta w Billie Jean King Cup

Już jest równowaga w tym gemie. Naef cały czas przeplata świetne uderzenia z błędami. Fręch gra dużo bardziej zachowawczo.
Szwajcarka może zaraz odpowiedzieć, prowadzi 30:15.
2:4
JEST PRZEŁAMANIE! Coraz gorzej znosi trudy meczu Szwajcarka, pojawiła się też frustracja po ostatnim przegranym punkcie.