Cześć i czołem! Zapraszamy na pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Anastazją Sewastową.

Akt. 16/02/2011, 10:46 GMT+1

10:44
Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne tekstóweczki, a tych na pewno nie zabraknie.
10:42
KONIEC! Agnieszka Radwańska w trzeciej rundzie turnieju WTA w Dubaju! Polka zdołała na przewagi przełamać rywalkę.
10:39
Nie dobrze! Polka nie chce zejść już z kortu pod prysznic, straciła własne podanie i z wyniku 5:2, zrobiło się 5:4.
10:36
Sewastowa przedłuża ten mecz, wygrywając ósmego gema.
10:30
Niczym TGV lub Pendolino! Siódmy gem dla Radwańskiej, która powiększyła swoje prowadzenie do stanu 5:2.
10:27
To nie gem to bitwa! Przy podaniu Sewastowej każda z zawodniczek miała przewgę, ale los uśmiechnął się do Polki. To już jej drugie przełamanie w tym secie.
10:21
Długo Polka nie cieszyła się z przełamania i oddała rywalce piątego gema.
10:17
Brawo Isia, brawo! Przy podaniu rywalki nasza tenisistka przegrywała już 0:40, ale w sobie tylko znany sposób zdołała doprowadzić do równowagi, w której okazała się lepsza.
10:12
Każda z zawodniczek wygrywa gema przy własnym podaniu w drugim secie, Radwańska tym razem zrobiła to szybko.
10:07
Kolejny długi gem za zawodniczkami. Znowu w grze na przewagi lepsza okazała się pani, która serwuje.
10:00
Radwańska zdołała obronić jednego break-pointa, a potem wygrać gema na przewagi. Kłopoty Polki wzięły się ze zbyt delikatnego pierwszego serwisu.
09:58
Jako pierwsza w pierwszym gemie drugiego seta będzie serwować 10. rakieta świata.
09:55
Set dla Agnieszki Radwańskiej, która zwyciężyła po 43 minutach gry. Sewastowa w ostatnim gemie popełniła podwójny błąd serwisowy.
09:53
Błyskawiczny gem dla Polki. Radwańska nieco poprawiła skutecznośc pierwszego i drugiego serwu.
09:51
Skorzystamy z pytania piotrek44, tylko jego prosimy o kontrolę odpowiedzi. Jak się nazywa trener Sewastowej?
09:50
No i mamy remis. 5:5, a w jedenastym gemie serwować będzie Polka.
09:50
mrmatiman dobra odpowiedź!
09:48
Łotyszka w całym spotkaniu popełniła dwa podwójne błędy serwisowe, nie notując przy tym ani jednego asa serwisowego.
09:47
Ten set się jeszcze nie skończył! Polka traci własne podanie, nie broniąc żadnego break-pointa.
09:44
Sewastowa wygrywa trzeciego gema w tym meczu, potrzebowała na to zaledwie dwóch minut.