Cześć i czołem. Bez zbędnego wstępu zapraszamy Was na relację tekstową z meczu Jerzego Janowicza.

10:47
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
10:43
Koniec! Jerzy Janowicz w drugiej rundzie Australian Open. Polak ostatniego seta wygrał 6:3.
10:40
Nie bez kłopotu, ale co najważniejsze skutecznie Janowicz rozstrzygnął siódmego gema na swoją korzyść. 5:3
10:32
Coraz bliżej końca pojedynku. Polak prowadzi 4:2.
10:26
Pewny, zwycięski serwis Janowicza. 2:2.
10:21
Bolelli odzyskał zapał! Znów lepiej zaczął serwować, częściej zmusza też Janowicza do sprintów na korcie. Mamy 1:2, ale serwuje Polak.
10:16
W gemie pełnym przewaga z obu stron Bolelli lepszy od Janowicza. Mamy więc przełamanie powrotne. 1:1 w trzecim secie.
10:10
Bekhend dał Polakowi przełamanie na otwarcie trzeciego seta.
10:03
Techniczna, mocna rotacja przy serwisie daje Janowiczowi zwycięstwo w drugim secie. Brawo.
09:59
Troszeczkę niedokłany dropshot Polaka, ale Bolelli smeczem trafia w siatke.
09:56
Ryzykowny atak Polaka, który zakończył się niepowodzeniem. 5:4.
09:53
Piękny, mocny serwis Polaka. Janowicz wyczuł chyba Bolelliego, który wcześniej dobrze ustawiał się do podań naszego zawodnika, ale teraz ma problem ze znalezieniem dobrego miejsca na korcie.
10:37
Bolelli jeszcze nie chce kończyć tego meczu 4:3.
09:46
"Nudne" są te gemy przy serwisie Polaka. Mało returnów, mało zaciętych wymian, ale my powinniśmy się z tego cieszyć. 4:4.
09:42
To może być gem do jednego przełamania, przynajmniej wszystko już na to wskazuje. 2:3, ale serwować będzie Polak.
09:38
Bolelli zapomniał, że nie może na korcie numer 8 sprawdzić zagrania Polaka i odpuścił decydującą piłkę. Sędzia wywołał boisko, dzięki czemu Janowicz doprowadził do wyniku 2:2.
09:35
Trzeci gem bliźniaczo przypominał ten drugi. Wygrał go znów zawodnik serwujący, a że był nim Bolelli, nasz Jerzyk przegrywa 1:2.
09:33
Włoch dobrze czyta podanie Polaka, ale na całe szczęście nie zawsze potrafi je zatrzymać. 1:1.
09:27
Bolelli nie zamierza odpuszczać, ale spodziewaliśmy się tego po nim, dzięki czemu wygrał własne podanie.
09:23
Koniec pierwszego seta! Brawo, brawo, brawo! Janowicz zdołał wygrać seta, choć przegrywał 0:3 i 15:40 i to przy swoim własnym podaniu.