Udało się za drugim razem i Djokovic wygrał mecz z Hewittem w czterech setach.
Już tylko dwie meczowe
15:03
Trzy piłki meczowe dla Serba!
15:02
Po tym gemie zwracam honor. Hewitt wygrał gema i przegrywa już 3:5. Niesamowity mecz!
14:59
Australijczyk chyba może już zapomnieć o wygranej z Serbem, który powiększył swoją przewagę do 5:2. To może być już ostatni gem.
14:55
Mamy pierwsze przełamanie w czwartym secie. Hewitt swoje podanie wygrał dopiero w piątym gemie drugiego seta. Dawno...4:2 dla Djokoviva
14:48
Odrabia straty lider klasyfikacji i znów prowadzi 3:2. Choć nie można, odmówić Australijczykowi woli walki.
14:45
Jest remis 2:2. Djokovic popełnił sporo głupich błędów, przez co Hewiit zdobył punkty. Długi mecz będzie...
14:36
Dwoma asami Serb zakończył tego gema. Było blisko, żeby Australijczyk prowadził 2:1.
14:35
Dla Djokovica
14:34
Hewiit nie wykorzystał szansy na przełamanie i gem trwa dalej
14:30
W trzecim secie 14 niewymuszonych błędów po stronie Djokovica.
14:29
Hewitt broni swoje podanie i remisuje 1:1. Choć Serbski tenisista znów pokazał, że jego forhendy są zabójcze dla Australijczyka.
14:25
Początek czwartego seta i Serb wygrał do 0. Widzieliśmy Djokovica z pierwszego seta.
14:24
Dziesięć asów na swoim koncie ma Djokovic. Hewitt tylko jednego.
14:23
Początkowo nic się nie zapowiadło, że będą cztery sety.
14:21
Dopiero za czwartym razem Australijczyk zdołał wygrać trzeciego seta. Ten gem trwał bardzo długo... Nikt się chyba tego nie spodziewał.