Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z meczu Davida Ferrera z Andy Murray'em.

D. Ferrer vs A. Murray | Australian Open
Men's Singles | Półfinał | 28.01.2011 | Melbourne
D. Ferrer (7)

A. Murray (5)

Akt. 28/01/2011, 13:29 GMT+1

13:29
Koniec! Po 3 godzinach i 46 minutach Murray wygrywa z Ferrerem. Dzięki, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe.
13:28
Już tylko jedna!
13:27
Dwie piłki dzielą Szkota od finału!
13:26
Ferrer jest chętny do biegania i na razie do niczego więcej. Murray obejmuje prowadzenie 4:1.
13:24
Sędziowie bohaterami tie breaka. Dwa razy podejmowali kontrowersyjne decyzje, które na ich niekorzyść "zweryfikowało" Sokole oko.
13:22
Drugi tie break zaczyna się podobnie jak pierwszy. Ferrer przegrywa serwis, a Murray wygrywa kolejne dwa punkty.
13:20
Ferrer po mękach wyrwał dwa punkty rywalowi. Po czym przy stanie 30:40 popełnił koszmarny błąd, który kosztował go stratę gema. Będziemy mieli tie breaka!
13:18
Kros forhendowy po raz kolejny w tym meczu zapewnia punkty Murray'owi. W trudnych chwilach Szkotowi zawsze wychodzą tego typu uderzenia.
13:17
W tak zwanym międzyczasie możecie zobaczyć finał gry podwójnej pań.
13:15
Hiszpan nie załamał się niszczącymi uderzeniami Murray'a. Po mękach triumfuje w jedenastym gemie, przy własnym podaniu.
13:13
Ależ zagrania, ależ ryzyko. Murray w efektowny, a zarazem efektywny sposób niweluje przewagę rywala.
13:13
Murray doprowadza do równowagi 40:40 w jedenastym gemie.
13:11
Opiektywnie rzecz ujmując Ferrerowi należy się piąty set. Hiszpan wykazuje się prawdziwym hartem ducha.
13:11
Podoba nam się KoKslin Twoja opinia.
13:08
Zaciśnięta pięść mamy Andy'ego. Jej syn wygrywa dziesiątego gema.
13:06
Odważne zagranie Murray'a. Przy prowadzeniu 30:15 zdecydował się na skrót, skrót do którego rywal zdążył, ale nie mógł wiele zrobić.
13:02
Ferrer uradowany! Utrzymuje jednogemowe prowadzenie. Prowadzi 5:4 w czwartym secie, a serwować będzie rywal.
13:00
Kluczowe piłki ósmego gema padły łupem Murray'a. Szkot rzucił wszystko na jedną szalę, biega do każdej piłki.
12:55
Gem dla Ferrera. Hiszpan wygrywa go do zera.
12:53
Publiczność aż zamarła! Murray z odległości 1,5 metra od siatki trafił smeczem wprost w nią. Hiszpan był już w beznadziejnej sytuacji, bo uratował piłkę, stojąc tyłem do siatki.