Cześć i czołem! Zapraszamy na relację na żywo z finału Australian Open, w którym zmierzą się siostry Williams.

11:03
Dzięki za śledzenie naszej relacji! Zapraszamy na kolejne, a dziś będzie ich jeszcze killka. Za kilka godzin zapraszamy na tekstóweczkę z PŚ Willingen.
11:02
Finał trwał 1 godzinę i 24 minuty.
11:01
K O N I E C !!!!! Serena Williams wygrywa 23. wielkoszlemowy finał w erze open!

11:00
Serena jeden punkt od wygrania Australian Open 2017.
10:59
Błąd Venus. Mamy 30:30.
10:58
Perfekcyjne przejście Venus z obrony do ataku, dzięki czemu objęła prowadzenie 30:15 przy podaniu Sereny.
10:56
Trzy piłki Serena od przejścia do historii kobiecego tenisa. 15:15 w gemie numer 10 drugiego seta.
10:53
Jakby na zaprzeczenie poprzedniego wpisu Venus wygrała cztery kolejne piłki. Ona nie chce jeszcze kończyć tego finału. 5:4 dla Sereny, która będzie serwować.
10:52
Krótko po wygraniu piłki po smeczu Venus złapała się za prawą pachę. Ma z nią jakiś problem, co było widać podczas kolejnego serwisu.
10:50
Serena zyskuje ogromną przewagę. Błyskawicznie wygrywa kolejnego gema. Jest 5:3.
10:46
To może być decydujący moment drugiego seta! Venus podobnie jak w pierwszym secie przegrywa swoje podanie. Nie oddała go bez walki, bo Serena wyszarpała gema wygrywając trzeciego breakpointa.
10:43
Serena utrzymuje podanie. Mamy 3:3.
10:39
Venus ma problem z drugim serwisem. Wygrała po nim tylko 20% zagrań. Gdy wychodzi jej jednak pierwsze zagranie Serena ma z nią problem. Dowodem tego był gem numer 5, który starsza z sióstr wygrała pewnie do 15.
10:36
Wyczucie gry, umiejętność skupienia uwagi podczas kluczowych zagrać. Serena doprowadza do remisu 2:2.
10:35
Obiecana końcówka pierwszego seta.
10:34
Dzisiaj finał pań z udziałem sióstr Williams, jutro decydujący mecz panów, czyli konfrontacja Nadala z Federerem. Powrót do przyszłości.

10:30
Venus obejmuje prowadzenie 2:1 w drugim secie.
10:29
Serena miała trzy breakpointy, ale przy każdym Venus wybroniła się bardzo dobrym serwisem. Równowaga w gemie numer 3.
10:27
Szybki rewanż Sereny. Mamy 1:1.
10:24
Venus przegrała pierwszego seta, ale nie cały mecz. Doskonale pokazała to na początku drugiej partii gładko wygrywając gema otwarcia.