Agnieszka Radwańska o Portorykanka Monica Puig już na rozgrzewce na Margaret Court Arena, drugim korcie w Melbourne.

M. Puig
Piotr Kwiatkowski

Akt. 22/01/2016, 08:22 GMT+1

08:20
Polka pokonała Portorykankę doświadczeniem. Przetrzymała napór Moniki Puig w pierwszym secie, wyprowadziła ją z równowagi, a później oglądaliśmy festiwal błędów młodszej tenisistki. Co może martwić, to lewa stopa Radwańskiej, która była opatrywana dwukrotnie. Oby kontuzja nie przeszkodziła w dalszym sukcesie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Australian Open w aplikacji Eurosportu, Eurosport Player i na naszych atenach. Do zobaczenia.
08:20
Radwańska w 1/8 finału. Jej rywalką Niemka Anna-Lena Friedsam.
08:19
I znów w siatkę 40:0. Trzy piłki meczowe. Radwańska mniej punktów kończy, Puig sama się wykańcza od połowy pierwszego seta. I ostatnia piłka meczu oczywiście w siatkę. Monica Puig pogubiła się.
08:18
30:0
08:18
I tak się raczej stanie. 15:0.
08:18
Wracamy do gry. Serwuje Puig, a Radwańska może skońćzyć mecz, jeśli rywalka na to pozwoli.
08:16
5:0. Portorykanka wyrzuciła piłkę, którą chciała zagrać wzdłuż linii. Fizjoterapeutka ponownie opatruje Radwańską, ale to chyba profilaktyka. But nawet nie jest zdejmowany. Chodzi chyba o poprawienie opatrunku.
08:14
Puig nie dobiega do piłek. Nie ma siły chyba. Czego jak czego, ale słabego przygotowania fizycznego nie można było się spodziewać.
08:14
As serwisowy Agnieszki!!!
08:12
Radwańska miała trzy BP. Pierwszy obroniony. Trzeba sprawdzić statystykę, ale chyba w tym gemie, Polka nie wygrała piłki, a wszystkie popsuła Puig. Do 15. 4:0. Serwis Radwańskiej. Jest raczej po meczu.
08:11
Można zdecydowanie powiedzieć, że Puig wystrzelała się w połowie pierwszego seta.
08:10
Pierwsza piłka wyrzucona. Błąd za błędem. 22 niewymuszone błędy.
08:10
3:0 dla Polki w drugim secie. Serwis Portorykanki.
08:07
Dobre słowo powiedziała Katarzyna Strączy. Puig staje się zniecierpliwiona tym, że nie wychodzi tak jak na początku. Puig już do skrótów nie biega... Widać, że się jej gra posypała.
08:06
Tak jak czytaliśmy mowę ciała Puig przed meczem, że jest determinacja, to teraz możemy stwierdzić, że Puig ma najpoważniejszy kryzys w meczu. Dużo błędów w tym gemie. Dała się przełamać na 2:0.
08:04
Kolejny raz Puig zmarnowała, wydawałoby się, idealnego smecza. Radwańska za moment skróciła i już prowadzi 30:0 przy serwisie Portorykanki.
08:01
WOW! Agnieszka teraz jak na treningu, jak z dzieckiem pograła. Najpierw za siatkę, a później kontrująca w przeciwnym kierunku biegu rywalki. Brawo. Finezja. Po chwili Puig wyrzuca piłkę za końcową linię. Pierwszy gem drugiego seta dla krakowianki.