Akt. 20/01/2016, 10:44 GMT+1

10:44
My już dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne tekstówki na naszą aplikację mobilną
10:38
KONIEC! AGNIESZKA RADWAŃSKA POKONUJE EUGENIE BOUCHARD 6:4, 6:2 i jest w trzeciej rundzie. Rywalka popełniła zdecydowanie za dużo niewymuszonych błedów
10:36
Polka broni trzech break pointów i jest dwie piłki od wygrania spotkania
10:32
5:2 RADWAŃSKA, drugie przałamanie w secie. Zaraz będzie po meczu. Bouchard popełnia zbyt dużo błędów

10:28
4:2 ISIA. Piękne zakończenie gema w stylu Agnieszki. Jeszcze dwa i mamy trzecią rundę!
10:24
Kanadyjka jeszcze się trzyma. Wygrywa drugiego gema w secie
10:22
Zwyciężczyni z tego meczu zagra z Kristiną Pliskovą lub Monicą Puig. Na razie Czeszka prowadzi 1:0 w setach
10:05
1:0 RADWAŃSKA. Przełamanie na początek drugiej partii. Kanadyjka traci podanie, a prowadziła już 30:0.
09:58
6:4 ISIA! Wyszła ze stanu 2:4, a potem wygrała cztery gemy z rzędu. Polka potrzebowała do tego pięciu piłek setowych. 48 minut trwała partia otwarcia
09:54
5:4 RADWAŃSKA! Polka będzie teraz serwować na seta. Rywalka pomogła
09:53
Na szczęście dla Polki coraz więcej błędów popełnia rywalka
09:51
4:4. Nie jest łatwo, ale Polka wyrównuje. Na razie Aga nie gra najlepszego tenisa. Bouchard trochę jej pomogła
09:45
SZYBKIE ODROBIENIE STRAT! Eugenie kończy gemy podwójnym błędem. Jest już tylko 4:3 dla niej
09:41
4:2 BOUCHARD, która kończy gema znakomitym skrótem. Agresywna gra Kanadyjki przyniosła skutek